Durlacher Tor in Karlsruhe
Durlacher Allee 1,
76131Karlsruhe
The next departure is direction Blankenloch Nord, Stutensee.
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:00:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:01:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 17:03:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 17:04:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 17:06:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 17:07:00
-
Hagsfeld Süd, Karlsruhe 17:08:00
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe 17:09:00
-
Hagsfeld Geroldsäcker, Karlsruhe 17:11:00
-
Hagsfeld Jenaer Straße, Karlsruhe 17:12:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag, Karlsruhe 17:13:00
-
Büchig, Stutensee 17:15:00
-
Blankenloch Süd, Stutensee 17:17:00
-
Blankenloch Tolna-Platz, Stutensee 17:18:00
-
Blankenloch Kirche, Stutensee 17:21:00
-
Blankenloch Mühlenweg, Stutensee 17:22:00
-
Blankenloch Nord, Stutensee 17:24:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:00:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:01:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:03:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 17:05:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 17:06:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 17:08:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 17:09:00
-
Karlsruhe Entenfang 17:10:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 17:12:00
-
Rheinhafenstraße, Karlsruhe 17:13:00
-
Daxlanden Thomas-Mann-Straße, Karlsruhe 17:14:00
-
Daxlanden Karl-Delisle-Straße, Karlsruhe 17:16:00
-
Daxlanden Dornröschenweg, Karlsruhe 17:17:00
-
Daxlanden Nussbaumweg, Karlsruhe 17:18:00
-
Forchheim Leichtsandstr./Messe Karlsruhe, Rheinste 17:19:00
-
Forchheim Hallenbad, Rheinstetten 17:21:00
-
Forchheim Hauptstraße, Rheinstetten 17:22:00
-
Forchheim Oberfeldstraße, Rheinstetten 17:24:00
-
Mörsch Rösselsbrünnle, Rheinstetten 17:25:00
-
Mörsch Narzissenstraße, Rheinstetten 17:26:00
-
Mörsch Römerstraße, Rheinstetten 17:28:00
-
Mörsch Rheinaustraße, Rheinstetten 17:30:00
-
Mörsch Merkurstraße, Rheinstetten 17:32:00
-
Mörsch Am Hang, Rheinstetten 17:33:00
-
Mörsch Bach-West, Rheinstetten 17:34:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:01:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 17:03:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 17:04:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 17:05:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 17:07:00
-
Poststraße, Karlsruhe 17:08:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 17:10:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 17:12:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 17:19:00
-
Durmersheim Nord 17:24:00
-
Durmersheim 17:26:00
-
Bietigheim(Baden) 17:28:00
-
Ötigheim 17:31:00
-
Rastatt 17:37:00
-
Rastatt Beinle 17:39:00
-
Kuppenheim 17:42:00
-
Bischweier 17:44:00
-
Bad Rotenfels Schloss 17:46:00
-
Bad Rotenfels Bf 17:48:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 17:49:00
-
Gaggenau Bf 17:51:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 17:52:00
-
Ottenau 17:54:00
-
Hörden 17:56:00
-
Gernsbach Bf 17:58:00
-
Gernsbach Mitte 18:01:00
-
Obertsrot 18:04:00
-
Hilpertsau 18:05:00
-
Weisenbach 18:07:00
-
Au im Murgtal 18:09:00
-
Langenbrand 18:12:00
-
Gausbach 18:15:00
-
Forbach(Schwarzw) 18:16:00
-
Raumünzach 18:22:00
-
Kirschbaumwasen 18:25:00
-
Schönmünzach 18:28:00
-
Schwarzenberg 18:31:00
-
Huzenbach 18:33:00
-
Röt 18:36:00
-
Heselbach 18:39:00
-
Klosterreichenbach 18:43:00
-
Baiersbronn Schule 18:46:00
-
Baiersbronn Bf 18:47:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 18:52:00
-
Freudenstadt Stadt 18:57:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 19:03:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 19:05:00
-
Freudenstadt Hbf 19:07:00
-
Grüntal-Wittlensweiler 19:18:00
-
Dornstetten-Aach 19:20:00
-
Dornstetten 19:23:00
-
Schopfloch(b Freudenstadt) 19:27:00
-
Bittelbronn 19:33:00
-
Horb-Heiligenfeld 19:39:00
-
Hochdorf(b Horb) 19:44:00
-
Eutingen Nord 19:47:00
-
Eutingen im Gäu 19:50:00
-
Ergenzingen 19:53:00
-
Bondorf(b Herrenberg) 19:57:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:03:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:04:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:06:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:08:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 17:09:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 17:10:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 17:11:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 17:12:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 17:13:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 17:14:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 17:15:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 17:16:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 17:19:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 17:05:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 17:06:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 17:08:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 17:10:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 17:11:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 17:13:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 17:14:00
-
Karlsruhe Entenfang 17:15:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 17:17:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 17:18:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 17:19:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 17:21:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 17:22:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 17:23:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 17:24:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 17:28:00
-
Maximiliansau West 17:30:00
-
Wörth(Rhein) 17:33:00
-
Wörth(Rhein) Zügelstraße 17:35:00
-
Jockgrim Bf 17:39:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 17:42:00
-
Rheinzabern Rappengasse 17:43:00
-
Rheinzabern Bf 17:45:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 17:48:00
-
Rülzheim Bf 17:50:00
-
Bellheim Bf 17:53:00
-
Bellheim Am Mühlbuckel 17:55:00
-
Sondernheim 17:59:00
-
Germersheim Süd/Nolte 18:02:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 18:04:00
-
Germersheim 18:07:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 17:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 17:06:00
-
Weinweg, Karlsruhe 17:08:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 17:09:00
-
Karlsruhe-Durlach 17:11:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 17:12:00
-
Grötzingen 17:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 17:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 17:18:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 17:20:00
-
Berghausen(Baden) 17:21:00
-
Berghausen Am Stadion 17:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 17:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 17:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 17:28:00
-
Kleinsteinbach 17:31:00
-
Wilferdingen-Singen 17:33:00
-
Königsbach(Baden) 17:36:00
-
Bilfingen 17:39:00
-
Ersingen West 17:41:00
-
Ersingen 17:43:00
-
Ispringen 17:46:00
-
Pforzheim Hbf 17:50:00