Durlacher Tor in Karlsruhe
Durlacher Allee 1,
76131Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Albtalbahnhof.
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 18:11:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 18:13:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 18:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 18:15:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 18:17:00
-
Poststraße, Karlsruhe 18:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 18:20:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 18:22:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 18:12:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 18:13:00
-
Essenweinstraße, Karlsruhe 18:15:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 18:16:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 18:18:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 18:19:00
-
Hagsfeld Süd, Karlsruhe 18:20:00
-
Hagsfeld Bahnhof, Karlsruhe 18:22:00
-
Hagsfeld Geroldsäcker, Karlsruhe 18:23:00
-
Hagsfeld Jenaer Straße, Karlsruhe 18:24:00
-
Hagsfeld Reitschulschlag, Karlsruhe 18:26:00
-
Büchig, Stutensee 18:27:00
-
Blankenloch Süd, Stutensee 18:29:00
-
Blankenloch Tolna-Platz, Stutensee 18:30:00
-
Blankenloch Kirche, Stutensee 18:32:00
-
Blankenloch Mühlenweg, Stutensee 18:33:00
-
Blankenloch Nord, Stutensee 18:35:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 18:13:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 18:14:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 18:16:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 18:18:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 18:19:00
-
Synagoge, Karlsruhe 18:20:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 18:21:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 18:23:00
-
Heidehof, Karlsruhe 18:24:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 18:25:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 18:27:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 18:13:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 18:15:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 18:16:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 18:17:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 18:18:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 18:19:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 18:21:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 18:22:00
-
Landesbausparkasse, Karlsruhe 18:23:00
-
Europahalle/Europabad, Karlsruhe 18:24:00
-
Bannwaldallee, Karlsruhe 18:26:00
-
Hardecksiedlung, Karlsruhe 18:27:00
-
Oberreut Albert-Braun-Straße, Karlsruhe 18:28:00
-
Oberreut Zentrum, Karlsruhe 18:29:00
-
Oberreut Wilhelm-Leuschner-Straße, Karlsruhe 18:31:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 18:32:00
-
Oberreut Badeniaplatz, Karlsruhe 18:36:00
Route:
-
Studentenhaus, Karlsruhe
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 18:14:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 18:14:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 18:15:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 18:16:00
-
Dunantstraße, Karlsruhe 18:17:00
-
Rintheim Forststraße, Karlsruhe 18:19:00
-
Rintheim, Karlsruhe 18:20:00