Durlacher Tor in Karlsruhe
Durlacher Allee 1,
76131Karlsruhe
The next departure is direction Öhringen-Cappel.
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 04:08:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 04:09:00
-
Weinweg, Karlsruhe 04:11:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 04:12:00
-
Karlsruhe-Durlach 04:14:00
-
Grötzingen 04:18:00
-
Grötzingen Oberausstraße 04:20:00
-
Berghausen Hummelberg 04:22:00
-
Jöhlingen West 04:26:00
-
Jöhlingen 04:27:00
-
Wössingen 04:29:00
-
Wössingen Ost 04:31:00
-
Dürrenbüchig 04:34:00
-
Rinklingen 04:36:00
-
Bretten 04:38:00
-
Bretten Stadtmitte 04:43:00
-
Bretten Wannenweg 04:44:00
-
Bretten Schulzentrum 04:46:00
-
Bretten Kupferhälde 04:47:00
-
Gölshausen 04:49:00
-
Gölshausen Industriegebiet 04:51:00
-
Bauerbach 04:53:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 04:56:00
-
Flehingen 04:58:00
-
Zaisenhausen 05:01:00
-
Sulzfeld(Baden) 05:05:00
-
Eppingen West 05:09:00
-
Eppingen 05:11:00
-
Gemmingen West 05:16:00
-
Gemmingen 05:18:00
-
Stetten am Heuchelberg 05:21:00
-
Schwaigern(Württ) West 05:24:00
-
Schwaigern(Württ) 05:25:00
-
Schwaigern Ost 05:26:00
-
Leingarten West 05:29:00
-
Leingarten Mitte 05:31:00
-
Leingarten 05:33:00
-
Leingarten Ost 05:34:00
-
Böckingen West 05:37:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 05:38:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 05:40:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 05:42:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 05:45:00
-
Heilbronn Rathaus 05:46:00
-
Heilbronn Harmonie 05:48:00
-
Heilbronn Friedensplatz 05:50:00
-
Heilbronn Finanzamt 05:51:00
-
Heilbronn Pfühlpark 05:53:00
-
Heilbronn Trappensee 05:59:00
-
Weinsberg West 06:02:00
-
Weinsberg 06:03:00
-
Weinsberg/Ellhofen Gewerbegebiet 06:06:00
-
Ellhofen 06:07:00
-
Sülzbach 06:09:00
-
Sülzbach Schule 06:11:00
-
Willsbach 06:12:00
-
Affaltrach 06:14:00
-
Eschenau(b Heilbronn) 06:16:00
-
Wieslensdorf 06:18:00
-
Scheppach 06:20:00
-
Bretzfeld 06:22:00
-
Bitzfeld 06:24:00
-
Öhringen West 06:27:00
-
Öhringen Hbf 06:29:00
-
Öhringen-Cappel 06:39:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 04:10:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 04:11:00
-
Weinweg, Karlsruhe 04:13:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 04:14:00
-
Karlsruhe-Durlach 04:16:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 04:17:00
-
Grötzingen 04:20:00
-
Grötzingen Oberausstraße 04:21:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 04:23:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 04:25:00
-
Berghausen(Baden) 04:26:00
-
Berghausen Am Stadion 04:29:00
-
Söllingen Reetzstr. 04:31:00
-
Söllingen(b Karlsr) 04:32:00
-
Söllingen Kapellenstraße 04:34:00
-
Kleinsteinbach 04:37:00
-
Wilferdingen-Singen 04:39:00
-
Königsbach(Baden) 04:42:00
-
Ersingen West 04:47:00
-
Ersingen 04:49:00
-
Ispringen 04:52:00
-
Pforzheim Hbf 04:56:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 04:15:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 04:16:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 04:18:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 04:20:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 04:21:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 04:23:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 04:24:00
-
Karlsruhe Entenfang 04:25:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 04:27:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 04:28:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 04:29:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 04:31:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 04:32:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 04:33:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 04:34:00
-
Maxau 04:37:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 04:38:00
-
Maximiliansau West 04:40:00
-
Wörth(Rhein) 04:42:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 04:45:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 04:46:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 04:47:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 04:49:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 04:50:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 04:51:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Kronenplatz, Karlsruhe 04:17:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 04:19:00
-
Werderstraße, Karlsruhe 04:20:00
-
Tivoli, Karlsruhe 04:21:00
-
Poststraße, Karlsruhe 04:23:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 04:25:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 04:28:00
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 04:30:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 04:31:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 04:32:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 04:34:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 04:35:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 04:38:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 04:39:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 04:41:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 04:42:00
-
Karlsruhe Entenfang 04:43:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 04:45:00
-
Stadtwerke, Karlsruhe 04:46:00
-
Daxlanden Mauerweg, Karlsruhe 04:47:00
-
Daxlanden Ankerstraße, Karlsruhe 04:48:00
-
Daxlanden Kirchplatz, Karlsruhe 04:49:00
-
Daxlanden Hammweg, Karlsruhe 04:51:00
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe 04:52:00
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe 04:53:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 04:20:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 04:21:00
-
Weinweg, Karlsruhe 04:23:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 04:25:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 04:26:00
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 04:27:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 04:29:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 04:30:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 04:20:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 04:21:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 04:23:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 04:25:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 04:26:00
-
Synagoge, Karlsruhe 04:27:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 04:28:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 04:29:00
-
Heidehof, Karlsruhe 04:30:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 04:32:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 04:34:00