Durlacher Tor in Karlsruhe
Durlacher Allee 1,
76131Karlsruhe
The next departure is direction Wolfartsweier Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 05:23:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 05:24:00
-
Weinweg, Karlsruhe 05:26:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 05:28:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 05:29:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 05:30:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 05:31:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 05:32:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 05:33:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 05:34:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 05:35:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 05:36:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 05:39:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 05:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 05:26:00
-
Weinweg, Karlsruhe 05:28:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 05:29:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:31:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 05:32:00
-
Grötzingen 05:35:00
-
Grötzingen Oberausstraße 05:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 05:38:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 05:40:00
-
Berghausen(Baden) 05:41:00
-
Berghausen Am Stadion 05:44:00
-
Söllingen Reetzstr. 05:46:00
-
Söllingen(b Karlsr) 05:48:00
-
Söllingen Kapellenstraße 05:49:00
-
Kleinsteinbach 05:52:00
-
Wilferdingen-Singen 05:55:00
-
Königsbach(Baden) 05:58:00
-
Ersingen West 06:03:00
-
Ersingen 06:05:00
-
Ispringen 06:08:00
-
Pforzheim Hbf 06:12:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 05:25:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 05:27:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 05:28:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 05:29:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 05:31:00
-
Poststraße, Karlsruhe 05:32:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 05:34:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 05:36:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 05:44:00
-
Durmersheim Nord 05:49:00
-
Durmersheim 05:51:00
-
Bietigheim(Baden) 05:53:00
-
Ötigheim 05:56:00
-
Rastatt 06:02:00
-
Rastatt Beinle 06:09:00
-
Kuppenheim 06:13:00
-
Bischweier 06:15:00
-
Bad Rotenfels Schloss 06:17:00
-
Bad Rotenfels Bf 06:18:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 06:20:00
-
Gaggenau Bf 06:21:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 06:23:00
-
Ottenau 06:25:00
-
Hörden 06:27:00
-
Gernsbach Bf 06:29:00
-
Gernsbach Mitte 06:31:00
-
Obertsrot 06:34:00
-
Hilpertsau 06:35:00
-
Weisenbach 06:38:00
-
Au im Murgtal 06:39:00
-
Langenbrand 06:42:00
-
Gausbach 06:45:00
-
Forbach(Schwarzw) 06:47:00
-
Raumünzach 06:52:00
-
Kirschbaumwasen 06:56:00
-
Schönmünzach 06:59:00
-
Schwarzenberg 07:01:00
-
Huzenbach 07:03:00
-
Röt 07:06:00
-
Heselbach 07:09:00
-
Klosterreichenbach 07:11:00
-
Baiersbronn Schule 07:14:00
-
Baiersbronn Bf 07:15:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 07:19:00
-
Freudenstadt Stadt 07:24:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 07:28:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 07:30:00
-
Freudenstadt Hbf 07:32:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Karl-Wilhelm-Platz, Karlsruhe 05:26:00
-
Hauptfriedhof, Karlsruhe 05:27:00
-
Hirtenweg/Technologiepark, Karlsruhe 05:28:00
-
Rintheim Sinsheimer Straße, Karlsruhe 05:29:00
-
Hagsfeld Fächerbad, Karlsruhe 05:31:00
-
Waldstadt Im Eichbäumle, Karlsruhe 05:32:00
-
Waldstadt Glogauer Straße, Karlsruhe 05:33:00
-
Waldstadt Zentrum, Karlsruhe 05:35:00
-
Waldstadt Jägerhaus, Karlsruhe 05:36:00
-
Waldstadt Elbinger Straße Ost, Karlsruhe 05:37:00
-
Waldstadt Osteroder Straße, Karlsruhe 05:38:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 05:39:00
-
Waldstadt Europäische Schule, Karlsruhe 05:40:00
Route:
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 05:29:00
-
Werderstraße, Karlsruhe 05:30:00
-
Tivoli, Karlsruhe 05:31:00
-
Poststraße, Karlsruhe 05:33:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 05:35:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 05:38:00
-
Kolpingplatz, Karlsruhe 05:40:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 05:41:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 05:42:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 05:44:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 05:45:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 05:48:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 05:49:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 05:51:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 05:52:00
-
Karlsruhe Entenfang 05:53:00
-
Eckenerstraße, Karlsruhe 05:55:00
-
Stadtwerke, Karlsruhe 05:56:00
-
Daxlanden Mauerweg, Karlsruhe 05:57:00
-
Daxlanden Ankerstraße, Karlsruhe 05:58:00
-
Daxlanden Kirchplatz, Karlsruhe 05:59:00
-
Daxlanden Hammweg, Karlsruhe 06:01:00
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe 06:02:00
-
Daxlanden Waidweg, Karlsruhe 06:03:00
Route:
-
Studentenhaus, Karlsruhe
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 05:29:00