Durlach in Karlsruhe
Hauptbahnstr. 1,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Albtalbahnhof.
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 22:03:00
-
Weinweg, Karlsruhe 22:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 22:07:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 22:08:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 22:10:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 22:11:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 22:13:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 22:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 22:15:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 22:17:00
-
Poststraße, Karlsruhe 22:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 22:20:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 22:22:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Karlsruhe Hbf 22:12:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Karlsruhe Hbf 22:12:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 22:09:00
-
Weinweg, Karlsruhe 22:10:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 22:12:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 22:13:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 22:15:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 22:16:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 22:18:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 22:19:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 22:20:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 22:22:00
-
Poststraße, Karlsruhe 22:23:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 22:25:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 22:28:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 22:29:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 22:30:00
-
ZKM, Karlsruhe 22:32:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 22:33:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 22:34:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 22:35:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 22:36:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 22:37:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 22:39:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 22:40:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 22:41:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 22:43:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 22:44:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 22:45:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 22:46:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 22:47:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 22:48:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 22:49:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 22:51:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 22:10:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 22:11:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 22:12:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 22:13:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 22:14:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 22:15:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 22:16:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 22:19:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Pforzheim Hbf 22:27:00
-
Mühlacker 22:35:00
-
Vaihingen(Enz) 22:41:00
-
Bietigheim-Bissingen 22:52:00
-
Stuttgart Hbf 23:09:00