Durlach in Karlsruhe
Hauptbahnstr. 1,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Pforzheim Hbf.
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 16:12:00
-
Grötzingen 16:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 16:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 16:18:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 16:20:00
-
Berghausen(Baden) 16:21:00
-
Berghausen Am Stadion 16:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 16:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 16:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 16:28:00
-
Kleinsteinbach 16:31:00
-
Wilferdingen-Singen 16:33:00
-
Königsbach(Baden) 16:36:00
-
Bilfingen 16:39:00
-
Ersingen West 16:41:00
-
Ersingen 16:43:00
-
Ispringen 16:46:00
-
Pforzheim Hbf 16:50:00
Route:
-
Durlach Bahnhof, Karlsruhe
-
Durlach Raiherwiesenstraße, Karlsruhe 16:14:00
-
Durlach Gudrunstraße, Karlsruhe 16:15:00
-
Durlach Ottostraße, Karlsruhe 16:16:00
-
Durlach Wachhausstraße, Karlsruhe 16:17:00
-
Durlach Killisfeld, Karlsruhe 16:18:00
-
Durlach Dieselstraße, Karlsruhe 16:19:00
-
Durlach Maybachstraße, Karlsruhe 16:20:00
-
Durlach Tiefbauamt, Karlsruhe 16:21:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 16:24:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 16:24:00
-
Kapellenstraße, Karlsruhe 16:26:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd, Karlsruhe 16:28:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:15:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:16:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:18:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 16:20:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 16:21:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 16:23:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 16:24:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 16:26:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 16:28:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 16:29:00
-
Synagoge, Karlsruhe 16:30:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 16:31:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 16:33:00
-
Heidehof, Karlsruhe 16:34:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 16:35:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 16:37:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 16:15:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 16:16:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 16:18:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 16:17:00
-
Weinweg, Karlsruhe 16:18:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:20:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 16:21:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Bruchsal 16:26:00
-
Bad Schönborn-Kronau 16:38:00
-
Wiesloch-Walldorf 16:43:00
-
Heidelberg Hbf 16:52:00