Durlach in Karlsruhe
Hauptbahnstr. 1,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Weingarten(Baden) 13:25:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 13:31:00
-
Bruchsal 13:35:00
-
Ubstadt-Weiher 13:46:00
-
Stettfeld-Weiher 13:48:00
-
Bad Schönborn Süd 13:50:00
-
Bad Schönborn-Kronau 13:53:00
-
Rot-Malsch 13:55:00
-
Wiesloch-Walldorf 13:59:00
-
St Ilgen-Sandhausen 14:03:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 14:06:00
-
Heidelberg Hbf 14:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 14:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 14:20:00
-
Mannheim Hbf 14:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 14:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 14:35:00
-
Limburgerhof 14:41:00
-
Schifferstadt 14:46:00
-
Schifferstadt Süd 14:50:00
-
Speyer Nord-West 14:54:00
-
Speyer Hbf 14:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 14:59:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 15:01:00
-
Lingenfeld 15:05:00
-
Germersheim 15:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 15:14:00
-
Sondernheim 15:17:00
-
Bellheim Bf 15:22:00
-
Rülzheim Bf 15:25:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 15:27:00
-
Rheinzabern Bf 15:30:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 15:32:00
-
Jockgrim Bf 15:34:00
-
Wörth(Rhein) 15:40:00
-
Karlsruhe Hbf 15:50:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 13:22:00
-
Grötzingen 13:25:00
-
Grötzingen Oberausstraße 13:26:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 13:28:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 13:30:00
-
Berghausen(Baden) 13:31:00
-
Berghausen Am Stadion 13:34:00
-
Söllingen Reetzstr. 13:36:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 13:23:00
-
Weinweg, Karlsruhe 13:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:27:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 13:28:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 13:30:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 13:31:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 13:33:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 13:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 13:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 13:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 13:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 13:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 13:42:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 13:25:00
-
Weinweg, Karlsruhe 13:26:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:28:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 13:30:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 13:31:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 13:33:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 13:34:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 13:36:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 13:38:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 13:39:00
-
Synagoge, Karlsruhe 13:40:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 13:41:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 13:43:00
-
Heidehof, Karlsruhe 13:44:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 13:45:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 13:47:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 13:25:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 13:26:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 13:28:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 13:25:00
-
Weinweg, Karlsruhe 13:27:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:29:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 13:30:00
-
Karlsruhe Durlacher Tor/KIT-Campus Süd 13:32:00
-
Kronenplatz, Karlsruhe 13:34:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 13:36:00
-
Werderstraße, Karlsruhe 13:37:00
-
Tivoli, Karlsruhe 13:39:00
-
Poststraße, Karlsruhe 13:41:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 13:42:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 13:44:00