Durlach in Karlsruhe
Hauptbahnstr. 1,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr..
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 23:27:00
-
Weinweg, Karlsruhe 23:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 23:30:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 23:32:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 23:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 23:35:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 23:36:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 23:38:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 23:40:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 23:41:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 23:43:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 23:44:00
-
Karlsruhe Entenfang 23:45:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 23:47:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 23:48:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 23:49:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 23:51:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 23:52:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 23:53:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 23:54:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Karlsruhe Hbf 23:35:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Grötzingen 23:38:00
-
Grötzingen Oberausstraße 23:40:00
-
Berghausen Hummelberg 23:42:00
-
Jöhlingen West 23:46:00
-
Jöhlingen 23:47:00
-
Wössingen 23:49:00
-
Wössingen Ost 23:51:00
-
Dürrenbüchig 23:54:00
-
Rinklingen 23:56:00
-
Bretten 23:58:00
-
Bretten Stadtmitte 00:09:00
-
Bretten Wannenweg 00:10:00
-
Bretten Schulzentrum 00:12:00
-
Bretten Kupferhälde 00:13:00
-
Gölshausen 00:15:00
-
Gölshausen Industriegebiet 00:17:00
-
Bauerbach 00:19:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 00:22:00
-
Flehingen 00:24:00
-
Zaisenhausen 00:27:00
-
Sulzfeld(Baden) 00:30:00
-
Eppingen West 00:35:00
-
Eppingen 00:37:00
-
Gemmingen West 00:42:00
-
Gemmingen 00:44:00
-
Stetten am Heuchelberg 00:47:00
-
Schwaigern(Württ) West 00:49:00
-
Schwaigern(Württ) 00:51:00
-
Schwaigern Ost 00:53:00
-
Leingarten West 00:56:00
-
Leingarten Mitte 00:57:00
-
Leingarten 00:58:00
-
Leingarten Ost 01:00:00
-
Böckingen West 01:02:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 01:04:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 01:05:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 01:08:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 01:10:00
-
Heilbronn Rathaus 01:11:00
-
Heilbronn Harmonie 01:13:00
-
Heilbronn Friedensplatz 01:15:00
-
Heilbronn Finanzamt 01:16:00
-
Heilbronn Pfühlpark 01:18:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 23:37:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 23:39:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 23:40:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Karlsruhe Hbf 23:47:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 23:42:00
-
Weinweg, Karlsruhe 23:44:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 23:45:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 23:47:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 23:48:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 23:50:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 23:51:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 23:53:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 23:55:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 23:56:00
-
Synagoge, Karlsruhe 23:57:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 23:58:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 23:59:00
-
Heidehof, Karlsruhe 00:00:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 00:02:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 00:04:00