Durlach in Karlsruhe
Hauptbahnstr. 1,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Wolfartsweier Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 12:50:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 12:51:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 12:52:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 12:53:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 12:54:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 12:55:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 12:56:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 12:59:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 12:52:00
-
Grötzingen 12:55:00
-
Grötzingen Oberausstraße 12:56:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 12:58:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 13:00:00
-
Berghausen(Baden) 13:01:00
-
Berghausen Am Stadion 13:02:00
-
Söllingen Reetzstr. 13:04:00
Route:
-
Durlach Bahnhof, Karlsruhe
-
Durlach Raiherwiesenstraße, Karlsruhe 12:55:00
-
Durlach Gudrunstraße, Karlsruhe 12:56:00
-
Durlach Ottostraße, Karlsruhe 12:57:00
-
Durlach Wachhausstraße, Karlsruhe 12:58:00
-
Durlach Killisfeld, Karlsruhe 12:59:00
-
Durlach Dieselstraße, Karlsruhe 13:00:00
-
Durlach Maybachstraße, Karlsruhe 13:01:00
-
Durlach Tiefbauamt, Karlsruhe 13:02:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 12:55:00
-
Weinweg, Karlsruhe 12:56:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 12:58:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 13:00:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 13:01:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 13:02:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 13:03:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 13:04:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 13:05:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 13:06:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 13:08:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 13:09:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 13:10:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 13:12:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 13:13:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 13:14:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 13:15:00
-
Entenfang, Karlsruhe 13:16:00
-
Entenfang, Karlsruhe 13:17:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 13:18:00
-
Rheinhafen, Karlsruhe 13:20:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Weingarten(Baden) 13:01:00
-
Untergrombach 13:04:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 13:08:00
-
Bruchsal 13:10:00
-
Bruchsal Schloßgarten 13:13:00
-
Bruchsal Stegwiesen 13:14:00
-
Ubstadt Ort 13:18:00
-
Ubstadt Salzbrunnenstr 13:20:00
-
Unteröwisheim M.-Luther-Str. 13:23:00
-
Unteröwisheim Bf 13:24:00
-
Oberöwisheim 13:26:00
-
Münzesheim 13:29:00
-
Münzesheim Ost 13:31:00
-
Gochsheim(Baden) 13:33:00
-
Bahnbrücken 13:35:00
-
Menzingen(Baden) 13:38:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Weingarten(Baden) 13:01:00
-
Untergrombach 13:04:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 13:08:00
-
Bruchsal 13:10:00
-
Bruchsal Schloßgarten 13:13:00
-
Bruchsal Stegwiesen 13:14:00
-
Ubstadt Ort 13:18:00
-
Ubstadt Uhlandstr. 13:21:00
-
Stettfeld(Baden) 13:24:00
-
Zeutern Sportplatz 13:26:00
-
Zeutern Bf 13:28:00
-
Zeutern Ost 13:31:00
-
Odenheim West 13:34:00
-
Odenheim Bf 13:35:00