Durlach in Karlsruhe
Hauptbahnstr. 1,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Wolfartsweier Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 03:59:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 04:00:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 04:01:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 04:03:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 04:04:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 04:05:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 04:06:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 04:08:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 04:02:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 04:04:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 04:05:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 04:12:00
-
Weinweg, Karlsruhe 04:14:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 04:15:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 04:17:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 04:18:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 04:20:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 04:21:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 04:23:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 04:25:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 04:26:00
-
Synagoge, Karlsruhe 04:27:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 04:28:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 04:29:00
-
Heidehof, Karlsruhe 04:30:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 04:32:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 04:34:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Grötzingen 04:18:00
-
Grötzingen Oberausstraße 04:20:00
-
Berghausen Hummelberg 04:22:00
-
Jöhlingen West 04:26:00
-
Jöhlingen 04:27:00
-
Wössingen 04:29:00
-
Wössingen Ost 04:31:00
-
Dürrenbüchig 04:34:00
-
Rinklingen 04:36:00
-
Bretten 04:38:00
-
Bretten Stadtmitte 04:43:00
-
Bretten Wannenweg 04:44:00
-
Bretten Schulzentrum 04:46:00
-
Bretten Kupferhälde 04:47:00
-
Gölshausen 04:49:00
-
Gölshausen Industriegebiet 04:51:00
-
Bauerbach 04:53:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 04:56:00
-
Flehingen 04:58:00
-
Zaisenhausen 05:01:00
-
Sulzfeld(Baden) 05:05:00
-
Eppingen West 05:09:00
-
Eppingen 05:11:00
-
Gemmingen West 05:16:00
-
Gemmingen 05:18:00
-
Stetten am Heuchelberg 05:21:00
-
Schwaigern(Württ) West 05:24:00
-
Schwaigern(Württ) 05:25:00
-
Schwaigern Ost 05:26:00
-
Leingarten West 05:29:00
-
Leingarten Mitte 05:31:00
-
Leingarten 05:33:00
-
Leingarten Ost 05:34:00
-
Böckingen West 05:37:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 05:38:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 05:40:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 05:42:00
-
Heilbronn Hbf 05:44:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 05:45:00
-
Heilbronn Rathaus 05:46:00
-
Heilbronn Harmonie 05:48:00
-
Heilbronn Friedensplatz 05:50:00
-
Heilbronn Finanzamt 05:51:00
-
Heilbronn Pfühlpark 05:53:00
-
Heilbronn Trappensee 05:59:00
-
Weinsberg West 06:02:00
-
Weinsberg 06:03:00
-
Weinsberg/Ellhofen Gewerbegebiet 06:06:00
-
Ellhofen 06:07:00
-
Sülzbach 06:09:00
-
Sülzbach Schule 06:11:00
-
Willsbach 06:12:00
-
Affaltrach 06:14:00
-
Eschenau(b Heilbronn) 06:16:00
-
Wieslensdorf 06:18:00
-
Scheppach 06:20:00
-
Bretzfeld 06:22:00
-
Bitzfeld 06:24:00
-
Öhringen West 06:27:00
-
Öhringen Hbf 06:29:00
-
Öhringen-Cappel 06:39:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 04:17:00
-
Grötzingen 04:20:00
-
Grötzingen Oberausstraße 04:21:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 04:23:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 04:25:00
-
Berghausen(Baden) 04:26:00
-
Berghausen Am Stadion 04:29:00
-
Söllingen Reetzstr. 04:31:00
-
Söllingen(b Karlsr) 04:32:00
-
Söllingen Kapellenstraße 04:34:00
-
Kleinsteinbach 04:37:00
-
Wilferdingen-Singen 04:39:00
-
Königsbach(Baden) 04:42:00
-
Ersingen West 04:47:00
-
Ersingen 04:49:00
-
Ispringen 04:52:00
-
Pforzheim Hbf 04:56:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 04:19:00
-
Weinweg, Karlsruhe 04:20:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 04:22:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 04:23:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 04:25:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 04:26:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 04:28:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 04:29:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 04:30:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 04:32:00
-
Poststraße, Karlsruhe 04:33:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 04:35:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 04:38:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 04:39:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 04:40:00
-
ZKM, Karlsruhe 04:42:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 04:43:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 04:44:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 04:45:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 04:46:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 04:48:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 04:49:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 04:52:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 04:54:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 04:55:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 04:57:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 04:58:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 04:59:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 05:00:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 05:01:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 05:02:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 05:03:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 05:04:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 05:06:00