Durlach in Karlsruhe
Hauptbahnstr. 1,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Durlach Turmberg, Karlsruhe.
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 10:17:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 10:19:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 10:20:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Bruchsal 10:28:00
-
Bad Schönborn-Kronau 10:38:00
-
Wiesloch-Walldorf 10:43:00
-
Heidelberg Hbf 10:51:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Jöhlingen West 10:27:00
-
Wössingen Ost 10:30:00
-
Bretten 10:36:00
-
Bretten Stadtmitte 10:38:00
-
Gölshausen 10:41:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 10:47:00
-
Zaisenhausen 10:52:00
-
Sulzfeld(Baden) 10:54:00
-
Eppingen 10:59:00
-
Gemmingen 11:04:00
-
Stetten am Heuchelberg 11:08:00
-
Schwaigern(Württ) 11:11:00
-
Heilbronn Hbf 11:22:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 10:22:00
-
Weinweg, Karlsruhe 10:24:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 10:25:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 10:27:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 10:28:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 10:30:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 10:31:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 10:33:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 10:35:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 10:36:00
-
Synagoge, Karlsruhe 10:37:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 10:38:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 10:39:00
-
Heidehof, Karlsruhe 10:40:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 10:42:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 10:44:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 10:23:00
-
Weinweg, Karlsruhe 10:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 10:27:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 10:28:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 10:30:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 10:31:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 10:33:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 10:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 10:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 10:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 10:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 10:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 10:42:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Weingarten(Baden) 10:30:00
-
Untergrombach 10:33:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 10:36:00
-
Bruchsal 10:39:00
-
Ubstadt-Weiher 10:43:00
-
Stettfeld-Weiher 10:46:00
-
Bad Schönborn Süd 10:48:00
-
Bad Schönborn-Kronau 10:51:00
-
Rot-Malsch 10:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 10:58:00
-
St Ilgen-Sandhausen 11:02:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 11:06:00
-
Heidelberg Hbf 11:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 11:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 11:20:00
-
Mannheim Hbf 11:30:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 11:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 11:35:00
-
Limburgerhof 11:41:00
-
Schifferstadt 11:46:00
-
Schifferstadt Süd 11:50:00
-
Speyer Nord-West 11:54:00
-
Speyer Hbf 11:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 12:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 12:02:00
-
Lingenfeld 12:06:00
-
Germersheim 12:09:00