Durlach in Karlsruhe
Hauptbahnstr. 1,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe.
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 13:17:00
-
Weinweg, Karlsruhe 13:18:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:20:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:21:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Bruchsal 13:29:00
-
Bad Schönborn-Kronau 13:36:00
-
Wiesloch-Walldorf 13:41:00
-
Heidelberg Hbf 13:49:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 13:17:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 13:18:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 13:19:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 13:20:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 13:21:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 13:23:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 13:24:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 13:26:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 13:19:00
-
Weinweg, Karlsruhe 13:21:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 13:23:00
-
Schloss Gottesaue, Karlsruhe 13:24:00
-
Wolfartsweierer Straße, Karlsruhe 13:25:00
-
Ostendstraße, Karlsruhe 13:27:00
-
Rüppurrer Tor, Karlsruhe 13:28:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater, Karlsruhe 13:29:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 13:30:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 13:31:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 13:33:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 13:34:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 13:35:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 13:37:00
-
Hübschstraße, Karlsruhe 13:38:00
-
Kühler Krug, Karlsruhe 13:40:00
-
Mühlburger Feld, Karlsruhe 13:41:00
-
Entenfang, Karlsruhe 13:42:00
-
Entenfang, Karlsruhe 13:43:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 13:44:00
-
Rheinhafen, Karlsruhe 13:46:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Jöhlingen West 13:27:00
-
Wössingen Ost 13:30:00
-
Bretten 13:36:00
-
Bretten Stadtmitte 13:38:00
-
Gölshausen 13:41:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 13:47:00
-
Zaisenhausen 13:52:00
-
Sulzfeld(Baden) 13:54:00
-
Eppingen 13:59:00
-
Gemmingen 14:04:00
-
Stetten am Heuchelberg 14:08:00
-
Schwaigern(Württ) 14:11:00
-
Heilbronn Hbf 14:22:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Weingarten(Baden) 13:25:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 13:31:00
-
Bruchsal 13:35:00
-
Ubstadt-Weiher 13:46:00
-
Stettfeld-Weiher 13:48:00
-
Bad Schönborn Süd 13:50:00
-
Bad Schönborn-Kronau 13:53:00
-
Rot-Malsch 13:55:00
-
Wiesloch-Walldorf 13:59:00
-
St Ilgen-Sandhausen 14:03:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 14:06:00
-
Heidelberg Hbf 14:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 14:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 14:20:00
-
Mannheim Hbf 14:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 14:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 14:35:00
-
Limburgerhof 14:41:00
-
Schifferstadt 14:46:00
-
Schifferstadt Süd 14:50:00
-
Speyer Nord-West 14:54:00
-
Speyer Hbf 14:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 14:59:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 15:01:00
-
Lingenfeld 15:05:00
-
Germersheim 15:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 15:14:00
-
Sondernheim 15:17:00
-
Bellheim Bf 15:22:00
-
Rülzheim Bf 15:25:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 15:27:00
-
Rheinzabern Bf 15:30:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 15:32:00
-
Jockgrim Bf 15:34:00
-
Wörth(Rhein) 15:40:00
-
Karlsruhe Hbf 15:50:00