Durlach in Karlsruhe
Hauptbahnstr. 1,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Karlsruhe Hbf 19:38:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 19:32:00
-
Grötzingen 19:35:00
-
Grötzingen Oberausstraße 19:36:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 19:38:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 19:40:00
-
Berghausen(Baden) 19:41:00
-
Berghausen Am Stadion 19:43:00
-
Söllingen Reetzstr. 19:45:00
-
Söllingen(b Karlsr) 19:46:00
-
Söllingen Kapellenstraße 19:48:00
-
Kleinsteinbach 19:51:00
-
Wilferdingen-Singen 19:53:00
-
Königsbach(Baden) 19:56:00
-
Bilfingen 19:59:00
-
Ersingen West 20:01:00
-
Ersingen 20:03:00
-
Ispringen 20:06:00
-
Pforzheim Hbf 20:10:00
-
Pforzheim Maihälden 20:19:00
-
Brötzingen Mitte 20:20:00
-
Brötzingen Sandweg 20:21:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 20:22:00
-
Birkenfeld(Enz) 20:24:00
-
Neuenbürg(Enz) 20:28:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 20:31:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 20:33:00
-
Rotenbach(Enz) 20:34:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 20:36:00
-
Höfen(Enz) Nord 20:38:00
-
Höfen(Enz) Bf 20:40:00
-
Calmbach Bahnhof 20:43:00
-
Calmbach Süd 20:45:00
-
Bad Wildbad Nord 20:47:00
-
Bad Wildbad Bf 20:48:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 20:51:00
-
Bad Wildbad Kurpark 20:52:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Grötzingen 19:38:00
-
Grötzingen Oberausstraße 19:40:00
-
Berghausen Hummelberg 19:42:00
-
Jöhlingen West 19:46:00
-
Jöhlingen 19:47:00
-
Wössingen 19:49:00
-
Wössingen Ost 19:51:00
-
Dürrenbüchig 19:54:00
-
Rinklingen 19:56:00
-
Bretten 19:58:00
-
Bretten Stadtmitte 20:01:00
-
Bretten Wannenweg 20:02:00
-
Bretten Schulzentrum 20:04:00
-
Bretten Kupferhälde 20:05:00
-
Gölshausen 20:07:00
-
Gölshausen Industriegebiet 20:09:00
-
Bauerbach 20:11:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 20:15:00
-
Flehingen 20:17:00
-
Zaisenhausen 20:20:00
-
Sulzfeld(Baden) 20:23:00
-
Eppingen West 20:27:00
-
Eppingen 20:29:00
-
Gemmingen West 20:37:00
-
Gemmingen 20:39:00
-
Stetten am Heuchelberg 20:42:00
-
Schwaigern(Württ) West 20:44:00
-
Schwaigern(Württ) 20:47:00
-
Schwaigern Ost 20:49:00
-
Leingarten West 20:52:00
-
Leingarten Mitte 20:53:00
-
Leingarten 20:54:00
-
Leingarten Ost 20:56:00
-
Böckingen West 20:58:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 21:00:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 21:01:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 21:04:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 21:07:00
-
Heilbronn Rathaus 21:08:00
-
Heilbronn Harmonie 21:10:00
-
Heilbronn Friedensplatz 21:12:00
-
Heilbronn Finanzamt 21:13:00
-
Heilbronn Pfühlpark 21:15:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Wilferdingen-Singen 19:44:00
-
Pforzheim Hbf 19:53:00
-
Mühlacker 20:02:00
-
Vaihingen(Enz) 20:07:00
-
Bietigheim-Bissingen 20:19:00
-
Stuttgart Hbf 20:39:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 19:37:00
-
Weinweg, Karlsruhe 19:38:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:40:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 19:42:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 19:37:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 19:38:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 19:39:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 19:40:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 19:41:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 19:43:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 19:44:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 19:46:00