Durlach in Karlsruhe
Hauptbahnstr. 1,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Wolfartsweier Nord, Karlsruhe.
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 01:10:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 01:11:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 01:12:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 01:13:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 01:14:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 01:15:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 01:16:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 01:19:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 01:12:00
-
Grötzingen 01:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 01:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 01:18:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 01:20:00
-
Berghausen(Baden) 01:21:00
-
Berghausen Am Stadion 01:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 01:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 01:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 01:27:00
-
Kleinsteinbach 01:30:00
-
Wilferdingen-Singen 01:32:00
-
Königsbach(Baden) 01:35:00
-
Bilfingen 01:38:00
-
Ersingen West 01:41:00
-
Ersingen 01:42:00
-
Ispringen 01:45:00
-
Pforzheim Hbf 01:49:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Karlsruhe Hbf 01:19:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 01:16:00
-
Weinweg, Karlsruhe 01:17:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 01:19:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 01:21:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 01:22:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 01:24:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 01:25:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 01:31:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 01:33:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 01:34:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 01:36:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 01:37:00
-
Karlsruhe Entenfang 01:38:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 01:40:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 01:41:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 01:42:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 01:44:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 01:45:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 01:46:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 01:47:00
-
Maxau 01:50:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 01:52:00
-
Maximiliansau West 01:53:00
-
Wörth(Rhein) 01:55:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 02:05:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 02:06:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 02:07:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 02:09:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 02:10:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 02:11:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 01:17:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 01:19:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 01:20:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 01:23:00
-
Weinweg, Karlsruhe 01:25:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 01:27:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 01:28:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 01:30:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 01:31:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 01:33:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 01:34:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 01:35:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 01:37:00
-
Poststraße, Karlsruhe 01:38:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 01:40:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 01:42:00