Durlach in Karlsruhe
Hauptbahnstr. 1,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Karlsruhe Hbf 09:00:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Bruchsal 09:08:00
-
Ubstadt-Weiher 09:13:00
-
Stettfeld-Weiher 09:16:00
-
Bad Schönborn Süd 09:18:00
-
Bad Schönborn-Kronau 09:21:00
-
Rot-Malsch 09:24:00
-
Wiesloch-Walldorf 09:28:00
-
St Ilgen-Sandhausen 09:33:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 09:37:00
-
Heidelberg Hbf 09:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 09:45:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 09:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 09:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 09:55:00
-
Mannheim Hbf 10:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 10:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 10:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 10:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 10:16:00
-
Limburgerhof 10:19:00
-
Schifferstadt 10:23:00
-
Schifferstadt Süd 10:26:00
-
Speyer Nord-West 10:30:00
-
Speyer Hbf 10:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 10:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 10:37:00
-
Lingenfeld 10:41:00
-
Germersheim 10:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 10:51:00
-
Rheinsheim 10:54:00
-
Philippsburg(Baden) 10:58:00
-
Huttenheim 11:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 11:06:00
-
Graben-Neudorf 11:08:00
-
Karlsdorf 11:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 11:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 11:17:00
-
Bruchsal 11:20:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 09:02:00
-
Weinweg, Karlsruhe 09:03:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 09:05:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 09:07:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 09:08:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 09:10:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 09:11:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 09:13:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 09:14:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 09:15:00
-
Poststraße, Karlsruhe 09:17:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 09:18:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 09:21:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 09:22:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 09:23:00
-
ZKM, Karlsruhe 09:24:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 09:26:00
-
Otto-Sachs-Straße, Karlsruhe 09:27:00
-
Mathystraße, Karlsruhe 09:28:00
-
Karlstor/Bundesgerichtshof, Karlsruhe 09:29:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 09:31:00
-
Europaplatz/Postgalerie, Karlsruhe 09:32:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 09:35:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 09:37:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 09:39:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 09:40:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 09:41:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 09:42:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 09:43:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 09:45:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 09:46:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 09:47:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 09:48:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 09:50:00
Route:
-
Durlach Bahnhof, Karlsruhe
-
Durlach Raiherwiesenstraße, Karlsruhe 09:03:00
-
Durlach Gudrunstraße, Karlsruhe 09:04:00
-
Durlach Ottostraße, Karlsruhe 09:05:00
-
Durlach Wachhausstraße, Karlsruhe 09:06:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 09:09:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 09:10:00
-
Wolfartsweier Mitte, Karlsruhe 09:11:00
-
Wolfartsweier Süd, Karlsruhe 09:12:00
-
Hedwigshof, Ettlingen 09:15:00
-
Friedhof, Ettlingen 09:17:00
-
Huttenkreuzstraße, Ettlingen 09:19:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 09:22:00
-
Ettlingen Stadt 09:25:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 09:02:00
-
Grötzingen 09:05:00
-
Grötzingen Oberausstraße 09:06:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 09:08:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 09:10:00
-
Berghausen(Baden) 09:11:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 09:03:00
-
Weinweg, Karlsruhe 09:05:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 09:07:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 09:08:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 09:10:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 09:11:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 09:13:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 09:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 09:15:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 09:17:00
-
Poststraße, Karlsruhe 09:18:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 09:20:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 09:22:00