Durlach in Karlsruhe
Hauptbahnstr. 1,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Wörth(Rhein) Badepark.
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 23:07:00
-
Weinweg, Karlsruhe 23:08:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 23:10:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 23:12:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 23:13:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 23:15:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 23:16:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 23:18:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 23:20:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 23:21:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 23:23:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 23:24:00
-
Karlsruhe Entenfang 23:25:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 23:27:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 23:28:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 23:29:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 23:31:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 23:32:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 23:33:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 23:34:00
-
Maxau 23:39:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 23:41:00
-
Maximiliansau West 23:42:00
-
Wörth(Rhein) 23:44:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 23:47:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 23:48:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 23:49:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 23:51:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 23:52:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 23:53:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Karlsruhe Hbf 23:13:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 23:09:00
-
Weinweg, Karlsruhe 23:10:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 23:12:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 23:13:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 23:15:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 23:16:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 23:18:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 23:19:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 23:20:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 23:22:00
-
Poststraße, Karlsruhe 23:23:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 23:25:00
-
Ebertstraße, Karlsruhe 23:28:00
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 23:29:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 23:30:00
-
ZKM, Karlsruhe 23:32:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 23:33:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 23:34:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 23:35:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 23:36:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 23:37:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 23:39:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 23:40:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 23:41:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 23:43:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 23:44:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 23:45:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 23:46:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 23:47:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 23:48:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 23:49:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 23:51:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 23:10:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 23:11:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 23:12:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 23:13:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 23:14:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 23:15:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 23:16:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 23:19:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 23:12:00
-
Grötzingen 23:15:00
-
Grötzingen Oberausstraße 23:16:00
-
Grötzingen Krappmühlenweg 23:18:00
-
Berghausen Pfinzbrücke 23:20:00
-
Berghausen(Baden) 23:21:00
-
Berghausen Am Stadion 23:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 23:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 23:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 23:28:00
-
Kleinsteinbach 23:31:00
-
Wilferdingen-Singen 23:33:00
-
Königsbach(Baden) 23:36:00
-
Bilfingen 23:39:00
-
Ersingen West 23:41:00
-
Ersingen 23:43:00
-
Ispringen 23:46:00
-
Pforzheim Hbf 23:50:00
-
Pforzheim Maihälden 23:59:00
-
Brötzingen Mitte 00:00:00
-
Brötzingen Sandweg 00:01:00
-
Brötzingen Wohnlichstraße 00:02:00
-
Birkenfeld(Enz) 00:04:00
-
Neuenbürg(Enz) 00:08:00
-
Neuenbürg(Enz) Süd 00:11:00
-
Neuenbürg(Enz) Freibad 00:13:00
-
Rotenbach(Enz) 00:14:00
-
Neuenbürg(Enz)-Rotenbach Eyachbrücke 00:16:00
-
Höfen(Enz) Nord 00:18:00
-
Höfen(Enz) Bf 00:20:00
-
Calmbach Bahnhof 00:23:00
-
Calmbach Süd 00:25:00
-
Bad Wildbad Nord 00:27:00
-
Bad Wildbad Bf 00:28:00
-
Bad Wildbad Uhlandplatz 00:31:00
-
Bad Wildbad Kurpark 00:32:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Wilferdingen-Singen 23:24:00
-
Pforzheim Hbf 23:34:00
-
Mühlacker 23:46:00
-
Vaihingen(Enz) 23:51:00
-
Bietigheim-Bissingen 00:02:00
-
Stuttgart Hbf 00:30:00