Durlach in Karlsruhe
Hauptbahnstr. 1,
76227Karlsruhe
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Karlsruhe Hbf 00:38:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Karlsruhe Hbf 00:38:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Grötzingen 00:38:00
-
Grötzingen Oberausstraße 00:40:00
-
Berghausen Hummelberg 00:42:00
-
Jöhlingen West 00:46:00
-
Jöhlingen 00:47:00
-
Wössingen 00:49:00
-
Wössingen Ost 00:51:00
-
Dürrenbüchig 00:54:00
-
Rinklingen 00:56:00
-
Bretten 00:58:00
-
Bretten Stadtmitte 01:01:00
-
Bretten Wannenweg 01:02:00
-
Bretten Schulzentrum 01:04:00
-
Bretten Kupferhälde 01:05:00
-
Gölshausen 01:07:00
-
Gölshausen Industriegebiet 01:09:00
-
Bauerbach 01:11:00
-
Oberderdingen-Flehingen Industrie 01:14:00
-
Flehingen 01:16:00
-
Zaisenhausen 01:19:00
-
Sulzfeld(Baden) 01:22:00
-
Eppingen West 01:26:00
-
Eppingen 01:28:00
-
Gemmingen West 01:33:00
-
Gemmingen 01:35:00
-
Stetten am Heuchelberg 01:38:00
-
Schwaigern(Württ) West 01:41:00
-
Schwaigern(Württ) 01:43:00
-
Schwaigern Ost 01:45:00
-
Leingarten West 01:48:00
-
Leingarten Mitte 01:49:00
-
Leingarten 01:50:00
-
Leingarten Ost 01:52:00
-
Böckingen West 01:54:00
-
Heilbr.-Böckingen Berufsschulzentrum 01:56:00
-
Böckingen Sonnenbrunnen 01:57:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 02:00:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 02:02:00
-
Heilbronn Rathaus 02:03:00
-
Heilbronn Harmonie 02:05:00
-
Heilbronn Friedensplatz 02:07:00
-
Heilbronn Finanzamt 02:08:00
-
Heilbronn Pfühlpark 02:10:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Friedrichschule, Karlsruhe 00:37:00
-
Durlach Schlossplatz, Karlsruhe 00:39:00
-
Durlach Turmberg, Karlsruhe 00:40:00
Route:
-
Karlsruhe-Durlach
-
Karlsruhe Hbf 00:47:00
Route:
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 00:42:00
-
Weinweg, Karlsruhe 00:44:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 00:45:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 00:47:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 00:48:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 00:50:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 00:51:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 00:53:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 00:55:00
-
Kunstakademie/Hochschule, Karlsruhe 00:56:00
-
Synagoge, Karlsruhe 00:57:00
-
Lilienthalstraße, Karlsruhe 00:58:00
-
Duale Hochschule, Karlsruhe 00:59:00
-
Heidehof, Karlsruhe 01:00:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 01:02:00
-
Neureut Heide, Karlsruhe 01:04:00