Bahnhof Grötzingen Krappmühlenweg in Karlsruhe
Augustenburgstraße 111,
76229Karlsruhe
The next departure is direction Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe.
Route:
-
Grötzingen Krappmühlenweg
-
Grötzingen Oberausstraße 14:10:00
-
Grötzingen 14:11:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 14:13:00
-
Karlsruhe-Durlach 14:15:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 14:17:00
-
Weinweg, Karlsruhe 14:18:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 14:20:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 14:21:00
Route:
-
Grötzingen Krappmühlenweg
-
Berghausen Pfinzbrücke 14:10:00
-
Berghausen(Baden) 14:11:00
Route:
-
Grötzingen Krappmühlenweg
-
Berghausen Pfinzbrücke 14:20:00
-
Berghausen(Baden) 14:21:00
-
Berghausen Am Stadion 14:23:00
-
Söllingen Reetzstr. 14:25:00
-
Söllingen(b Karlsr) 14:26:00
-
Söllingen Kapellenstraße 14:28:00
-
Kleinsteinbach 14:31:00
-
Wilferdingen-Singen 14:33:00
-
Königsbach(Baden) 14:36:00
-
Bilfingen 14:39:00
-
Ersingen West 14:41:00
-
Ersingen 14:43:00
-
Ispringen 14:46:00
-
Pforzheim Hbf 14:50:00
Route:
-
Grötzingen Krappmühlenweg
-
Grötzingen Oberausstraße 14:20:00
-
Grötzingen 14:21:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 14:23:00
-
Karlsruhe-Durlach 14:25:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 14:27:00
-
Weinweg, Karlsruhe 14:28:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 14:30:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 14:32:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 14:33:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 14:35:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 14:36:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 14:38:00
-
Mühlburger Tor, Karlsruhe 14:40:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 14:41:00
-
Händelstraße, Karlsruhe 14:43:00
-
Philippstraße, Karlsruhe 14:44:00
-
Karlsruhe Entenfang 14:45:00
-
Lameyplatz, Karlsruhe 14:47:00
-
Starckstraße, Karlsruhe 14:48:00
-
Mühlburg West, Karlsruhe 14:49:00
-
Knielingen Siemens, Karlsruhe 14:51:00
-
Knielingen Herweghstraße, Karlsruhe 14:52:00
-
Knielingen Eggensteiner Straße, Karlsruhe 14:53:00
-
Karlsruhe-Kniel. Rheinbergstr. 14:54:00
-
Maxau 14:59:00
-
Maximiliansau Eisenbahnstraße 15:01:00
-
Maximiliansau West 15:02:00
-
Wörth(Rhein) 15:04:00
-
Wörth(Rhein) Alte Bahnmeisterei 15:09:00
-
Wörth(Rhein) Bienwaldhalle 15:10:00
-
Wörth(Rhein) Bürgerpark 15:11:00
-
Wörth(Rhein) Rathaus 15:13:00
-
Wörth(Rhein) Badallee 15:14:00
-
Wörth(Rhein) Badepark 15:15:00
Route:
-
Grötzingen Krappmühlenweg
-
Grötzingen Oberausstraße 14:30:00
-
Grötzingen 14:31:00
-
Durlach Hubstraße, Karlsruhe 14:33:00
-
Karlsruhe-Durlach 14:35:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 14:37:00
-
Weinweg, Karlsruhe 14:38:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 14:40:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 14:42:00
Route:
-
Grötzingen Krappmühlenweg
-
Berghausen Pfinzbrücke 14:30:00
-
Berghausen(Baden) 14:31:00
-
Berghausen Am Stadion 14:34:00
-
Söllingen Reetzstr. 14:36:00