Albtalbf in Karlsruhe
Schwarzwaldstrasse 34,
76137Karlsruhe
The next departure is direction Hauptbahnhof (Vorplatz), Karlsruhe.
Route:
-
Ebertstraße, Karlsruhe
-
Hauptbahnhof (Vorplatz), Karlsruhe 15:03:00
Route:
-
Ebertstraße, Karlsruhe
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 15:10:00
-
Poststraße, Karlsruhe 15:13:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 15:14:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 15:15:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 15:17:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 15:18:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 15:20:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 15:21:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 15:23:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 15:24:00
-
Weinweg, Karlsruhe 15:26:00
-
Durlach Untermühlstraße, Karlsruhe 15:28:00
-
Durlach Auer Straße/Dr.Willmar Schwabe, Karlsruhe 15:29:00
-
Durlach Gritznerstraße, Karlsruhe 15:30:00
-
Durlach Killisfeldstraße, Karlsruhe 15:31:00
-
Durlach Ellmendinger Straße, Karlsruhe 15:32:00
-
Durlach Ostmarkstraße, Karlsruhe 15:33:00
-
Durlach Schlesier Straße West, Karlsruhe 15:34:00
-
Durlach Steiermärker Straße, Karlsruhe 15:35:00
-
Durlach Zündhütle, Karlsruhe 15:36:00
-
Wolfartsweier Nord, Karlsruhe 15:39:00
Route:
-
Albtalbahnhof, Karlsruhe
-
Stephanienbad, Karlsruhe 15:09:00
-
Neckarplatz, Karlsruhe 15:10:00
-
Weiherhof, Karlsruhe 15:11:00
-
Belchenplatz, Karlsruhe 15:12:00
-
Links der Alb, Karlsruhe 15:13:00
-
Nürnberger Straße, Karlsruhe 15:14:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 15:16:00
Route:
-
Ebertstraße, Karlsruhe
-
Barbarossaplatz, Karlsruhe 15:09:00
-
Welfenstraße, Karlsruhe 15:10:00
-
ZKM, Karlsruhe 15:12:00
-
Arbeitsagentur, Karlsruhe 15:13:00
-
Lessingstraße, Karlsruhe 15:14:00
-
Weinbrennerplatz, Karlsruhe 15:15:00
-
Sophienstraße, Karlsruhe 15:16:00
-
Schillerstraße, Karlsruhe 15:17:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 15:19:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 15:20:00
-
Kußmaulstraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 15:21:00
-
Hertzstraße, Karlsruhe 15:23:00
-
Feierabendweg, Karlsruhe 15:24:00
-
Neureuter Straße, Karlsruhe 15:25:00
-
Knielingen Siemensallee, Karlsruhe 15:26:00
-
Knielingen Sudetenstraße, Karlsruhe 15:27:00
-
Knielingen Pionierstraße, Karlsruhe 15:28:00
-
Knielingen Egon-Eiermann-Allee, Karlsruhe 15:29:00
-
Knielingen Nord, Karlsruhe 15:31:00
Route:
-
Ebertstraße, Karlsruhe
-
Hauptbahnhof (Vorplatz), Karlsruhe 15:13:00
Route:
-
Ebertstraße, Karlsruhe
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 15:17:00
-
Poststraße, Karlsruhe 15:18:00
-
Tivoli, Karlsruhe 15:21:00