Bahnhof Ittersbach in Karlsbad
Bahnhofstraße 21,
76307Karlsbad
The next departure is direction Ittersbach.
Route:
-
Ittersbach Baumgartenstraße, Karlsbad
-
Ittersbach Becker-Göring Str., Karlsbad 18:16:00
-
Ittersbach Industriegebiet, Karlsbad 18:17:00
-
Ittersbach Descostraße, Karlsbad 18:18:00
Route:
-
Ittersbach Bahnhof
-
Ittersbach Industrie, Karlsbad 18:25:00
-
Spielberg 18:28:00
-
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 18:31:00
-
Langensteinbach Bahnhof 18:32:00
-
Langensteinbach Schießhüttenäcker, Karlsbad 18:34:00
-
Reichenbach(b. Ettlingen) 18:36:00
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn 18:37:00
-
Busenbach 18:40:00
-
Spinnerei, Ettlingen 18:41:00
-
Albgaubad, Ettlingen 18:44:00
-
Ettlingen Stadt 18:45:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 18:49:00
-
Wasen, Ettlingen 18:50:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 18:51:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 18:54:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 18:55:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 18:56:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 18:58:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 18:59:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 19:02:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 19:04:00
-
Poststraße, Karlsruhe 19:06:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 19:07:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 19:08:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 19:10:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 19:11:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 19:13:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 19:14:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 19:16:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 19:18:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:20:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:21:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 19:22:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 19:24:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 19:25:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 19:28:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 19:29:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 19:30:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 19:31:00
Route:
-
Ittersbach Baumgartenstraße, Karlsbad
-
Ittersbach Rathaus, Karlsbad 18:28:00
-
Ittersbach Pfinztalstraße, Karlsbad 18:29:00
-
Ittersbach Oberer Wasen, Karlsbad 18:30:00
-
Langenalb Lamm, Straubenhardt 18:34:00
-
Langenalb Farrenstall, Straubenhardt 18:35:00
-
Conweiler Hasenstock, Straubenhardt 18:37:00
-
Conweiler Spitzackerweg, Straubenhardt 18:38:00
-
Conweiler Kirche, Straubenhardt 18:39:00
-
Conweiler Schauinslandstr., Straubenhardt 18:40:00
-
Schwann Kalkstatt, Straubenhardt 18:41:00
-
Schwann Rathaus, Straubenhardt 18:43:00
-
Schwann Schönblickstraße, Straubenhardt 18:44:00
-
Feldbergstrasse, Neuenbürg 18:47:00
-
Gymnasium, Neuenbürg 18:48:00
-
Wilhelmshöhe, Neuenbürg 18:50:00
-
Gräfenh. Straße, Birkenfeld (Württ) 18:55:00
-
Marktplatz, Birkenfeld (Württ) 18:57:00
-
Glockwiesenstraße, Birkenfeld (Württ) 18:58:00
-
Saarstraße, Birkenfeld (Württ) 18:59:00
-
Panoramastraße, Birkenfeld (Württ) 19:00:00
-
Heimigstraße, Birkenfeld (Württ) 19:01:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 19:04:00
-
Burgstraße, Pforzheim 19:05:00
-
Fritz-Erler-Schule Süd, Pforzheim 19:07:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 19:09:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 19:12:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 19:14:00
-
Hauptbahnhof/ZOB Ausstieg, Pforzheim 19:16:00
Route:
-
Ittersbach Baumgartenstraße, Karlsbad
-
Ittersbach Becker-Göring Str., Karlsbad 18:43:00
-
Ittersbach Industriegebiet, Karlsbad 18:44:00
-
Ittersbach Descostraße, Karlsbad 18:45:00
Route:
-
Ittersbach Bahnhof
-
Ittersbach Rathaus 18:45:00
Route:
-
Ittersbach Bahnhof
-
Ittersbach Industrie, Karlsbad 18:55:00
-
Spielberg 18:58:00
-
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 19:01:00
-
Langensteinbach Bahnhof 19:02:00
-
Langensteinbach Schießhüttenäcker, Karlsbad 19:04:00
-
Reichenbach(b. Ettlingen) 19:06:00
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn 19:07:00
-
Busenbach 19:10:00
-
Spinnerei, Ettlingen 19:11:00
-
Albgaubad, Ettlingen 19:14:00
-
Ettlingen Stadt 19:15:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 19:19:00
-
Wasen, Ettlingen 19:20:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 19:21:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 19:24:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 19:25:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 19:26:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 19:28:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 19:29:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 19:32:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 19:34:00
-
Poststraße, Karlsruhe 19:36:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 19:37:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 19:38:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 19:40:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 19:41:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 19:43:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 19:44:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 19:46:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 19:48:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:50:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 19:51:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 19:52:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 19:54:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 19:55:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 19:58:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 19:59:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 20:00:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 20:01:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 20:07:00
-
Eggenstein Bf 20:08:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 20:09:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 20:11:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 20:12:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 20:14:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 20:15:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 20:18:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 20:19:00
-
Linkenheim Rathaus 20:21:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 20:23:00
-
Hochstetten Grenzstraße 20:24:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 20:26:00
-
Hochstetten 20:27:00