Bahnhof Ittersbach in Karlsbad
Bahnhofstraße 21,
76307Karlsbad
The next departure is direction Pforzheim ZOB/Hbf.
Route:
-
Ittersbach Baumgartenstraße, Karlsbad
-
Ittersbach Rathaus, Karlsbad 14:28:00
-
Ittersbach Pfinztalstraße, Karlsbad 14:29:00
-
Ittersbach Oberer Wasen, Karlsbad 14:30:00
-
Langenalb Lamm, Straubenhardt 14:34:00
-
Langenalb Farrenstall, Straubenhardt 14:35:00
-
Conweiler Hasenstock, Straubenhardt 14:37:00
-
Conweiler Spitzackerweg, Straubenhardt 14:38:00
-
Conweiler Kirche, Straubenhardt 14:39:00
-
Conweiler Schauinslandstr., Straubenhardt 14:40:00
-
Schwann Kalkstatt, Straubenhardt 14:41:00
-
Schwann Rathaus, Straubenhardt 14:43:00
-
Schwann Schönblickstraße, Straubenhardt 14:44:00
-
Feldbergstrasse, Neuenbürg 14:47:00
-
Gymnasium, Neuenbürg 14:48:00
-
Wilhelmshöhe, Neuenbürg 14:50:00
-
Gräfenh. Straße, Birkenfeld (Württ) 14:55:00
-
Marktplatz, Birkenfeld (Württ) 14:57:00
-
Glockwiesenstraße, Birkenfeld (Württ) 14:58:00
-
Saarstraße, Birkenfeld (Württ) 14:59:00
-
Panoramastraße, Birkenfeld (Württ) 15:00:00
-
Heimigstraße, Birkenfeld (Württ) 15:01:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 15:04:00
-
Burgstraße, Pforzheim 15:05:00
-
Fritz-Erler-Schule Süd, Pforzheim 15:07:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 15:09:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 15:12:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 15:14:00
-
Hauptbahnhof/ZOB Ausstieg, Pforzheim 15:16:00
Route:
-
Ittersbach Baumgartenstraße, Karlsbad
-
Ittersbach Becker-Göring Str., Karlsbad 14:43:00
-
Ittersbach Industriegebiet, Karlsbad 14:44:00
-
Ittersbach Descostraße, Karlsbad 14:45:00
Route:
-
Ittersbach Bahnhof
-
Ittersbach Rathaus 14:45:00
Route:
-
Ittersbach Bahnhof
-
Ittersbach Industrie, Karlsbad 14:55:00
-
Spielberg 14:58:00
-
Langensteinbach St. Barbara, Karlsbad 15:01:00
-
Langensteinbach Bahnhof 15:02:00
-
Langensteinbach Schießhüttenäcker, Karlsbad 15:04:00
-
Reichenbach(b. Ettlingen) 15:06:00
-
Reichenbach Kurpark, Waldbronn 15:07:00
-
Busenbach 15:10:00
-
Spinnerei, Ettlingen 15:11:00
-
Albgaubad, Ettlingen 15:14:00
-
Ettlingen Stadt 15:15:00
-
Erbprinz/Schloss, Ettlingen 15:19:00
-
Wasen, Ettlingen 15:20:00
-
Neuwiesenreben, Ettlingen 15:21:00
-
Rüppurr Battstraße, Karlsruhe 15:24:00
-
Rüppurr Tulpenstraße, Karlsruhe 15:25:00
-
Rüppurr Ostendorfplatz, Karlsruhe 15:26:00
-
Schloss Rüppurr, Karlsruhe 15:28:00
-
Dammerstock, Karlsruhe 15:29:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 15:32:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 15:34:00
-
Poststraße, Karlsruhe 15:36:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 15:37:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 15:38:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 15:40:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 15:41:00
-
Marktplatz (Kaiserstraße U), Karlsruhe 15:43:00
-
Europaplatz/Postgalerie (U), Karlsruhe 15:44:00
-
Karlsruhe Mühlburger Tor 15:46:00
-
Yorckstraße, Karlsruhe 15:48:00
-
Moltkestraße/Städt. Klinikum, Karlsruhe 15:50:00
-
Knielinger Allee/Städt. Klinikum, Karlsruhe 15:51:00
-
August-Bebel-Straße, Karlsruhe 15:52:00
-
Kurt-Schumacher-Straße, Karlsruhe 15:54:00
-
Haus Bethlehem, Karlsruhe 15:55:00
-
Neureut Welschneureuter Straße, Karlsruhe 15:58:00
-
Neureut Bärenweg, Karlsruhe 15:59:00
-
Neureut Adolf-Ehrmann-Bad, Karlsruhe 16:00:00
-
Karlsruhe-Neureut Kirchfeld 16:01:00
-
Eggenstein Süd, Eggenstein-Leopoldshafen 16:07:00
-
Eggenstein Bf 16:08:00
-
Eggenstein Spöcker Weg, Eggenstein-Leopoldshafen 16:09:00
-
Eggenstein Schweriner Straße, Eggenstein-Leopoldsh 16:11:00
-
Leopoldshafen Viermorgen, Eggenstein-Leopoldshafen 16:12:00
-
Leopoldshafen Leopoldstr. 16:14:00
-
Leopoldshafen Frankfurter Straße, Eggenstein-Leopo 16:15:00
-
Linkenheim Süd, Linkenheim-Hochstetten 16:18:00
-
Linkenheim Friedrichstraße, Linkenheim-Hochstetten 16:19:00
-
Linkenheim Rathaus 16:21:00
-
Linkenheim Schulzentrum, Linkenheim-Hochstetten 16:23:00
-
Hochstetten Grenzstraße 16:24:00
-
Hochstetten Altenheim, Linkenheim-Hochstetten 16:26:00
-
Hochstetten 16:27:00
Route:
-
Ittersbach Baumgartenstraße, Karlsbad
-
Ittersbach Rathaus, Karlsbad 14:55:00
-
Ittersbach Belchenstraße, Karlsbad 14:56:00
-
Feldrennach Hessestraße, Straubenhardt 15:00:00
-
Feldrennach Hauffstraße, Straubenhardt 15:01:00
-
Pfinzweiler Häsel, Straubenhardt 15:02:00
-
Pfinzweiler Burgwiesen, Straubenhardt 15:03:00
-
Pfinzweiler Königstraße, Straubenhardt 15:04:00
-
Feldrennach Sportplatz, Straubenhardt 15:05:00
-
Conweiler Hube, Straubenhardt 15:06:00
-
Conweiler Spitzackerweg, Straubenhardt 15:08:00
-
Conweiler Kirche, Straubenhardt 15:09:00
-
Conweiler Schauinslandstr., Straubenhardt 15:10:00
-
Schwann Kalkstatt, Straubenhardt 15:11:00
-
Schwann Rathaus, Straubenhardt 15:13:00
-
Schwann Schönblickstraße, Straubenhardt 15:14:00
-
Feldbergstrasse, Neuenbürg 15:17:00
-
Gymnasium, Neuenbürg 15:18:00
-
Wilhelmshöhe, Neuenbürg 15:20:00
-
Gräfenh. Straße, Birkenfeld (Württ) 15:25:00
-
Marktplatz, Birkenfeld (Württ) 15:27:00
-
Glockwiesenstraße, Birkenfeld (Württ) 15:28:00
-
Saarstraße, Birkenfeld (Württ) 15:29:00
-
Panoramastraße, Birkenfeld (Württ) 15:30:00
-
Heimigstraße, Birkenfeld (Württ) 15:31:00
-
Bahnhof Brötzingen, Pforzheim 15:34:00
-
Burgstraße, Pforzheim 15:35:00
-
Fritz-Erler-Schule Süd, Pforzheim 15:37:00
-
Kulturhaus Osterfeld, Pforzheim 15:39:00
-
Leopoldplatz, Pforzheim 15:42:00
-
Bahnhofstraße, Pforzheim 15:44:00
-
Hauptbahnhof/ZOB Ausstieg, Pforzheim 15:46:00
Route:
-
Ittersbach Bahnhof
-
Ittersbach Rathaus 15:15:00