See in Kaarst
Neersener Strasse 39,
41564Kaarst
The next departure is direction Mettmann Stadtwald.
Route:
-
Kaarster See
-
Kaarster Bahnhof 09:44:00
-
Kaarst Mitte/Holzbüttgen 09:46:00
-
Kaarst IKEA 09:48:00
-
Neuss Hbf 09:55:00
-
Neuss Am Kaiser 09:59:00
-
Neuss Rheinparkcenter 10:02:00
-
Düsseldorf-Hamm 10:05:00
-
Düsseldorf Völklinger Str. 10:07:00
-
Düsseldorf-Bilk 10:10:00
-
Düsseldorf Friedrichstadt 10:12:00
-
Düsseldorf Hbf 10:14:00
-
Düsseldorf-Flingern 10:18:00
-
Düsseldorf-Gerresheim 10:22:00
-
Erkrath-Nord 10:27:00
-
Neanderthal 10:30:00
-
Mettmann Zentrum 10:34:00
-
Mettmann Stadtwald 10:36:00
Route:
-
Kaarster See
-
Kaarster Bahnhof 09:44:00
-
Kaarst Mitte/Holzbüttgen 09:46:00
-
Kaarst IKEA 09:53:00
Route:
-
Kaarster See, Kaarst
-
Schiefbahn Industriegebiet, Willich 09:51:00
-
Schiefbahn Kirche, Willich 09:53:00
-
Am Anger, Willich 09:59:00
-
St. Töniser Straße, Willich 10:04:00
-
Bahnhof, Willich 10:05:00
-
Carl-Friedrich-Benz-Str., Willich 10:08:00
-
Otto-Brenner-Str., Willich 10:10:00
Route:
-
Kaarster See, Kaarst
-
Gustav-Heinemann-Str., Kaarst 10:01:00
-
Bussardstr., Kaarst 10:02:00
-
Eichendorffschule, Kaarst 10:03:00
-
Martinusstr., Kaarst 10:04:00
-
Rathaus, Kaarst 10:05:00
-
Karlsruher Str., Kaarst 10:06:00
-
Badeniastr., Kaarst 10:07:00
-
Nordkanal, Kaarst 10:10:00
-
Jröne Meerke, Neuss 10:12:00
-
Viersener Str., Neuss 10:13:00
-
Josefkirche, Neuss 10:15:00
-
Römerstr., Neuss 10:16:00
-
Leni-Wollenhaupt-Straße, Neuss 10:17:00
-
Am Strauchbusch, Neuss 10:19:00
-
Graf-Landsberg-Str., Neuss 10:21:00
-
Handweiser, Düsseldorf 10:22:00
-
Wiesenstraße, Düsseldorf 10:24:00
-
Nikolaus-Knopp-Platz, Düsseldorf 10:26:00
-
Heerdter Krankenhaus, Düsseldorf 10:27:00
-
Belsenplatz, Düsseldorf 10:29:00
Route:
-
Kaarster See
-
Kaarster Bahnhof 10:04:00
-
Kaarst Mitte/Holzbüttgen 10:06:00
-
Kaarst IKEA 10:08:00
-
Neuss Hbf 10:15:00
-
Neuss Am Kaiser 10:19:00
-
Neuss Rheinparkcenter 10:22:00
-
Düsseldorf-Hamm 10:25:00
-
Düsseldorf Völklinger Str. 10:27:00
-
Düsseldorf-Bilk 10:30:00
-
Düsseldorf Friedrichstadt 10:32:00
-
Düsseldorf Hbf 10:34:00
-
Düsseldorf-Flingern 10:38:00
-
Düsseldorf-Gerresheim 10:42:00
-
Erkrath-Nord 10:47:00
-
Neanderthal 10:50:00
-
Mettmann Zentrum 10:54:00
-
Mettmann Stadtwald 10:56:00
Route:
-
Kaarster See, Kaarst
-
Bresserhof, Willich 10:25:00
-
Schiefbahn Büttgener Straße, Willich 10:26:00
-
Sürderspik, Willich 10:27:00
-
Schiefbahn Industriegebiet, Willich 10:30:00
-
Bruchstr., Willich 10:31:00
-
Siedlerallee, Willich 10:32:00
-
Schiefbahn Kirche, Willich 10:33:00
-
Zehnthofstraße, Willich 10:35:00
-
Seidenweberstr., Willich 10:36:00
-
Arnold-Leenen-Str., Willich 10:37:00
-
Schiefbahn Ulmenstraße, Willich 10:38:00
-
Schiefbahn Nord Bahnhof, Willich 10:39:00
-
Am Schwarzen Pfuhl, Willich 10:42:00
-
Kirchhofstraße, Willich 10:43:00
-
Neersen A. Schloss, Willich 10:45:00
-
Kleinbruchstr., Willich 10:46:00
-
Giesgesheide, Willich 10:48:00
-
Am Bökel, Willich 10:50:00
-
Neersen Grenzweg, Willich 10:52:00
-
Preyergut, Viersen 10:53:00
-
Krefelder Straße/Robend, Viersen 10:55:00
-
Krefelder Straße/Kanalstraße, Viersen 10:56:00
-
Bahnhof, Viersen 10:58:00
-
Busbahnhof, Viersen 11:02:00