Bahnhof in Hückelhoven
Jülicher Strasse 14,
41836Hückelhoven
The next departure is direction Aachen Hbf.
Route:
-
Hückelhoven-Baal
-
Brachelen 21:46:00
-
Lindern 21:51:00
-
Geilenkirchen 22:00:00
-
Übach-Palenberg 22:04:00
-
Herzogenrath 22:09:00
-
Kohlscheid 22:13:00
-
Aachen West 22:20:00
-
Aachen Schanz 22:22:00
-
Aachen Hbf 22:27:00
Route:
-
Hückelhoven-Baal
-
Erkelenz 21:59:00
-
Rheydt Hbf 22:05:00
-
Mönchengladbach Hbf 22:11:00
-
Neuss Hbf 22:24:00
-
Düsseldorf-Bilk 22:34:00
-
Düsseldorf Hbf 22:39:00
-
Wuppertal-Vohwinkel 22:54:00
-
Wuppertal Hbf 23:00:00
-
Wuppertal-Barmen 23:05:00
-
Wuppertal-Oberbarmen 23:09:00
-
Ennepetal 23:19:00
-
Hagen Hbf 23:27:00
-
Wetter(Ruhr) 23:34:00
-
Witten Hbf 23:40:00
-
Dortmund Hbf 23:50:00
Route:
-
Hückelhoven-Baal
-
Lindern 22:08:00
-
Geilenkirchen 22:14:00
-
Übach-Palenberg 22:17:00
-
Herzogenrath 22:22:00
-
Aachen West 22:30:00
-
Aachen Schanz 22:33:00
-
Aachen Hbf 22:36:00
Route:
-
Baal Bahnhof, Hückelhoven
-
Baal Ottostraße, Hückelhoven 22:09:00
-
Baal Porschestraße, Hückelhoven 22:11:00
-
Doveren Abzw. Doverheide, Hückelhoven 22:14:00
-
Doveren Provinzialstraße, Hückelhoven 22:15:00
-
Seniorenwohnpark, Hückelhoven 22:18:00
-
Parkhofstraße, Hückelhoven 22:20:00
-
Rathaus, Hückelhoven 22:22:00
-
Am Landabsatz, Hückelhoven 22:25:00
-
Millich Gronewaldstraße, Hückelhoven 22:29:00
-
Millich Jettchenweg, Hückelhoven 22:30:00
-
Ratheim Busch, Hückelhoven 22:32:00
-
Ratheim Schulzentrum, Hückelhoven 22:33:00
-
Ratheim Kirche, Hückelhoven 22:35:00
-
Ratheim Markt, Hückelhoven 22:36:00
-
Ratheim Burgstraße, Hückelhoven 22:37:00
-
Ratheim Ziegelweg, Hückelhoven 22:38:00
-
Dremmen Bahnhof (Bus), Heinsberg 22:42:00
-
Oberbruch Richard-Wagner-Straße, Heinsberg 22:46:00
-
Oberbruch Parkstraße, Heinsberg 22:48:00
-
Oberbruch Volkspark, Heinsberg 22:50:00
-
Oberbruch Grebbener Straße, Heinsberg 22:51:00
-
Oberbruch Birkenweg, Heinsberg 22:53:00
-
Oberbruch Hartenbauer, Heinsberg 22:54:00
-
Gewerbegebiet, Heinsberg 22:56:00
-
Industriestraße, Heinsberg 22:57:00
-
Busbahnhof, Heinsberg 22:59:00
Route:
-
Baal Bahnhof, Hückelhoven
-
Baal Süd, Hückelhoven 22:14:00
-
Körrenzig Oberdorf, Linnich 22:18:00
-
Körrenzig Kirche, Linnich 22:19:00
-
Körrenzig Hauptstraße, Linnich 22:20:00
-
SIG Combibloc Bahnhof (Bus), Linnich 22:24:00
Route:
-
Hückelhoven-Baal
-
Erkelenz 22:20:00
-
Herrath 22:24:00
-
Wickrath 22:28:00
-
Rheydt Hbf 22:31:00
-
Mönchengladbach Hbf 22:37:00
-
Viersen 22:44:00
-
Anrath 22:49:00
-
Forsthaus 22:53:00
-
Krefeld Hbf 22:58:00
-
Krefeld-Oppum 23:01:00
-
Krefeld-Linn 23:04:00
-
Krefeld-Uerdingen 23:06:00
-
Krefeld-Hohenbudberg Chempark 23:09:00
-
Rheinhausen 23:13:00
-
Rheinhausen Ost 23:15:00
-
Duisburg-Hochfeld Süd 23:18:00
-
Duisburg Hbf 23:24:00