Bahnhof in Horb am Neckar
Im Hanfgarten 5,
72160Horb am Neckar
The next departure is direction Freudenstadt Hbf.
Route:
-
Bittelbronn
-
Schopfloch(b Freudenstadt) 17:28:00
-
Dornstetten 17:35:00
-
Dornstetten-Aach 17:38:00
-
Grüntal-Wittlensweiler 17:40:00
-
Freudenstadt Hbf 17:44:00
Route:
-
Bittelbronn
-
Horb-Heiligenfeld 17:39:00
-
Hochdorf(b Horb) 17:44:00
-
Eutingen Nord 17:47:00
-
Eutingen im Gäu 17:50:00
-
Ergenzingen 17:53:00
-
Bondorf(b Herrenberg) 17:57:00
Route:
-
Bittelbronn
-
Schopfloch(b Freudenstadt) 18:29:00
-
Dornstetten 18:34:00
-
Dornstetten-Aach 18:36:00
-
Grüntal-Wittlensweiler 18:39:00
-
Freudenstadt Hbf 18:43:00
-
Freudenstadt Industriegebiet 18:54:00
-
Freudenstadt Schulzentrum 18:56:00
-
Freudenstadt Stadt 18:58:00
-
Friedrichstal b Freudenstadt 19:07:00
-
Baiersbronn Bf 19:10:00
-
Baiersbronn Schule 19:12:00
-
Klosterreichenbach 19:15:00
-
Heselbach 19:17:00
-
Röt 19:20:00
-
Huzenbach 19:23:00
-
Schwarzenberg 19:25:00
-
Schönmünzach 19:27:00
-
Kirschbaumwasen 19:31:00
-
Raumünzach 19:34:00
-
Forbach(Schwarzw) 19:39:00
-
Gausbach 19:43:00
-
Langenbrand 19:46:00
-
Au im Murgtal 19:48:00
-
Weisenbach 19:50:00
-
Hilpertsau 19:52:00
-
Obertsrot 19:54:00
-
Gernsbach Mitte 19:56:00
-
Gernsbach Bf 19:58:00
-
Hörden 20:01:00
-
Ottenau 20:03:00
-
Gaggenau Mercedes-Benz Werk 20:05:00
-
Gaggenau Bf 20:06:00
-
Bad Rotenfels Weinbrennerstraße 20:08:00
-
Bad Rotenfels Bf 20:09:00
-
Bad Rotenfels Schloss 20:11:00
-
Bischweier 20:13:00
-
Kuppenheim 20:15:00
-
Rastatt Beinle 20:18:00
-
Rastatt 20:20:00
-
Ötigheim 20:25:00
-
Bietigheim(Baden) 20:28:00
-
Durmersheim 20:31:00
-
Durmersheim Nord 20:33:00
-
Forchheim(b Karlsruhe) 20:37:00
-
Karlsruhe Albtalbahnhof 20:42:00
-
Karlsruhe Bahnhofsvorplatz 20:46:00
-
Poststraße, Karlsruhe 20:48:00
-
Augartenstraße, Karlsruhe 20:49:00
-
Kongresszentrum (U), Karlsruhe 20:50:00
-
Ettlinger Tor/Staatstheater (U), Karlsruhe 20:52:00
-
Marktplatz (Pyramide U), Karlsruhe 20:53:00
-
Kronenplatz (U), Karlsruhe 20:55:00
-
Durlacher Tor/KIT-Campus Süd (U), Karlsruhe 20:56:00
-
Gottesauer Platz/BGV, Karlsruhe 20:58:00
-
Tullastraße/Alter Schlachthof, Karlsruhe 21:00:00
Route:
-
Bittelbronn
-
Horb-Heiligenfeld 18:39:00
-
Hochdorf(b Horb) 18:44:00
-
Eutingen Nord 18:47:00
-
Eutingen im Gäu 18:50:00
Route:
-
Bittelbronn
-
Schopfloch(b Freudenstadt) 19:28:00
-
Dornstetten 19:35:00
-
Dornstetten-Aach 19:38:00
-
Grüntal-Wittlensweiler 19:40:00
-
Freudenstadt Hbf 19:44:00
Route:
-
Bittelbronn
-
Horb-Heiligenfeld 19:39:00
-
Hochdorf(b Horb) 19:44:00
-
Eutingen Nord 19:47:00
-
Eutingen im Gäu 19:50:00
-
Ergenzingen 19:53:00
-
Bondorf(b Herrenberg) 19:57:00