Bahnhof in Hohenbrunn
Bahnhofstrasse 23,
85662Hohenbrunn
The next departure is direction Wolfratshausen.
Route:
-
Hohenbrunn
-
Ottobrunn 15:27:00
-
Neubiberg 15:30:00
-
München-Neuperlach Süd 15:32:00
-
München-Perlach 15:34:00
-
München-Giesing 15:38:00
-
München St.Martin-Str. 15:39:00
-
München Ost 15:41:00
-
München Rosenheimer Platz 15:44:00
-
München Isartor 15:46:00
-
München Marienplatz 15:48:00
-
München Karlsplatz 15:49:00
-
München Hbf (tief) 15:51:00
-
München Hackerbrücke 15:53:00
-
München Donnersbergerbrücke 15:54:00
-
München Heimeranplatz 15:59:00
-
München Harras 16:02:00
-
München-Mittersendling 16:03:00
-
München Siemenswerke 16:05:00
-
München-Solln 16:08:00
-
Großhesselohe Isartalbf 16:10:00
-
Pullach 16:12:00
-
Höllriegelskreuth 16:14:00
-
Buchenhain 16:16:00
-
Baierbrunn 16:19:00
-
Hohenschäftlarn 16:23:00
-
Ebenhausen-Schäftlarn 16:25:00
-
Icking 16:29:00
-
Wolfratshausen 16:34:00
Route:
-
Bahnhofstraße, Hohenbrunn
-
Hohenbrunn 15:28:00
-
Dorfstraße, Hohenbrunn 15:31:00
-
Hubertusstraße, Hohenbrunn 15:34:00
-
Bahnhofstraße, Hohenbrunn 15:36:00
-
Eugen-Sänger-Ring, Brunnthal 15:41:00
-
Zusestraße, Brunnthal 15:43:00
-
Willy-Messerschmitt-Str., Taufkirchen (Kreis Münch 15:45:00
-
Lilienthalstraße, Taufkirchen (Kreis München) 15:46:00
-
Einsteinstraße, Ottobrunn 15:47:00
-
Röntgenstraße, Ottobrunn 15:48:00
-
Robert-Koch-Straße, Ottobrunn 15:49:00
-
Riemerling Appeltwiese, Hohenbrunn 15:50:00
-
Riemerling Otto-Hahn-Straße, Hohenbrunn 15:52:00
-
Riemerling Rudolf-Diesel-Straße, Hohenbrunn 15:53:00
-
Robert-Koch-Straße, Ottobrunn 15:54:00
-
Ottostraße, Ottobrunn 15:56:00
-
Hans-Kandler-Weg, Ottobrunn 15:58:00
-
Ottobrunn 16:00:00
-
Theodor-Körner-Straße, Ottobrunn 16:03:00
-
Tulpenweg, Ottobrunn 16:04:00
-
Riemerling Theodor-Heuss-Straße, Hohenbrunn 16:05:00
-
Riemerling Altenheim, Hohenbrunn 16:07:00
Route:
-
Hohenbrunn
-
Dorfstraße, Hohenbrunn 15:31:00
-
Hubertusstraße, Hohenbrunn 15:34:00
-
Bahnhofstraße, Hohenbrunn 15:36:00
-
Eugen-Sänger-Ring, Brunnthal 15:41:00
-
Zusestraße, Brunnthal 15:43:00
-
Willy-Messerschmitt-Str., Taufkirchen (Kreis Münch 15:45:00
-
Lilienthalstraße, Taufkirchen (Kreis München) 15:46:00
-
Einsteinstraße, Ottobrunn 15:47:00
-
Röntgenstraße, Ottobrunn 15:48:00
-
Robert-Koch-Straße, Ottobrunn 15:49:00
-
Riemerling Appeltwiese, Hohenbrunn 15:50:00
-
Riemerling Otto-Hahn-Straße, Hohenbrunn 15:52:00
-
Riemerling Rudolf-Diesel-Straße, Hohenbrunn 15:53:00
-
Robert-Koch-Straße, Ottobrunn 15:54:00
-
Ottostraße, Ottobrunn 15:56:00
-
Hans-Kandler-Weg, Ottobrunn 15:58:00
-
Ottobrunn 16:00:00
-
Theodor-Körner-Straße, Ottobrunn 16:03:00
-
Tulpenweg, Ottobrunn 16:04:00
-
Riemerling Theodor-Heuss-Straße, Hohenbrunn 16:05:00
-
Riemerling Altenheim, Hohenbrunn 16:07:00
Route:
-
Hohenbrunn
-
Wächterhof 15:37:00
-
Höhenkirchen-Siegertsbrunn 15:40:00
-
Dürrnhaar 15:44:00
-
Aying 15:48:00
Route:
-
Bahnhofstraße, Hohenbrunn
-
Eugen-Sänger-Ring, Brunnthal 15:41:00
-
Zusestraße, Brunnthal 15:43:00
-
Willy-Messerschmitt-Str., Taufkirchen (Kreis Münch 15:45:00
-
Lilienthalstraße, Taufkirchen (Kreis München) 15:46:00
-
Einsteinstraße, Ottobrunn 15:47:00
-
Röntgenstraße, Ottobrunn 15:48:00
-
Robert-Koch-Straße, Ottobrunn 15:49:00
-
Riemerling Appeltwiese, Hohenbrunn 15:50:00
-
Riemerling Otto-Hahn-Straße, Hohenbrunn 15:52:00
-
Riemerling Rudolf-Diesel-Straße, Hohenbrunn 15:53:00
-
Robert-Koch-Straße, Ottobrunn 15:54:00
-
Ottostraße, Ottobrunn 15:56:00
-
Hans-Kandler-Weg, Ottobrunn 15:58:00
-
Ottobrunn 16:00:00
-
Theodor-Körner-Straße, Ottobrunn 16:03:00
-
Tulpenweg, Ottobrunn 16:04:00
-
Riemerling Theodor-Heuss-Straße, Hohenbrunn 16:05:00
-
Riemerling Altenheim, Hohenbrunn 16:07:00
Route:
-
Bahnhofstraße, Hohenbrunn
-
Kirchenzentrum, Putzbrunn 15:45:00
-
Keferloh, Grasbrunn 15:49:00
-
Wasserburger Straße, Haar 15:52:00
-
Haar 15:55:00
-
Klinikum, Haar 16:00:00
-
Ottendichl Kirche, Haar 16:02:00
-
Gewerbegebiet Süd, Feldkirchen (Kreis München) 16:05:00
-
Heimstetten Ammerthalstraße, Kirchheim b. München 16:07:00
-
Heimstetten Süd, Kirchheim b. München 16:10:00