August-Schmidt-Platz in Herzogenrath
Nordsternstraße,
52134Herzogenrath
The next departure is direction Aachen Bushof.
Route:
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath
-
Merkstein Römerplatz, Herzogenrath 11:44:00
-
Merkstein Martinusstraße, Herzogenrath 11:45:00
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath 11:46:00
-
Merkstein Alt-Merkstein (Bus), Herzogenrath 11:47:00
-
Merkstein Seniorenzentrum, Herzogenrath 11:48:00
-
Thiergarten, Herzogenrath 11:49:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 11:50:00
-
Rathaus, Herzogenrath 11:51:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 11:53:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 11:55:00
-
Schütz-von-Rode-Straße, Herzogenrath 11:56:00
-
Burgstraße, Herzogenrath 11:57:00
-
Aachener Straße, Herzogenrath 11:58:00
-
Pilgramsweg, Herzogenrath 11:59:00
-
Straß, Herzogenrath 12:00:00
-
Straß Kohlberg, Herzogenrath 12:01:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 12:02:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 12:04:00
-
Kohlscheid Feldstraße, Herzogenrath 12:05:00
-
Kohlscheid Weststraße, Herzogenrath 12:06:00
-
Kohlscheid Technologiepark, Herzogenrath 12:07:00
-
Kohlscheid Kircheich, Herzogenrath 12:07:00
-
Richterich Ürsfeld, Aachen 12:08:00
-
Richterich Schönauer Friede, Aachen 12:09:00
-
Richterich Schloss-Schönau-Straße, Aachen 12:10:00
-
Richterich Rathaus, Aachen 12:11:00
-
Richterich Berensberger Straße, Aachen 12:12:00
-
Laurensberg Haus Linde, Aachen 12:13:00
-
Laurensberg Rosenhügel, Aachen 12:14:00
-
Laurensberg, Aachen 12:15:00
-
Laurensberg Wildbach, Aachen 12:16:00
-
Jupp-Müller-Straße, Aachen 12:18:00
-
Bendplatz, Aachen 12:19:00
-
Ponttor, Aachen 12:20:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 12:22:00
-
Minoritenstraße, Aachen 12:24:00
-
Bushof, Aachen 12:27:00
Route:
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath
-
Merkstein Goethestraße (Freibad), Herzogenrath 11:54:00
-
Merkstein Stadion, Herzogenrath 11:55:00
-
Merkstein Boscheler Berg, Herzogenrath 11:56:00
-
Boscheln Alt Boscheln, Übach-Palenberg 11:57:00
-
Boscheln Mommertzhäuschen, Übach-Palenberg 11:58:00
-
Boscheln Roermonder Straße, Übach-Palenberg 11:59:00
-
Boscheln Brünestraße, Übach-Palenberg 12:00:00
-
Holthausen, Übach-Palenberg 12:01:00
-
Übach Finkenstraße, Übach-Palenberg 12:02:00
-
Übach Markt, Übach-Palenberg 12:03:00
-
Übach Talstraße, Übach-Palenberg 12:05:00
-
Übach Friedrich-Ebert-Straße, Übach-Palenberg 12:06:00
-
Übach Maastrichter Straße, Übach-Palenberg 12:07:00
-
Palenberg Evangelische Kirche, Übach-Palenberg 12:08:00
-
Palenberg Carolus-Magnus-Allee, Übach-Palenberg 12:09:00
-
Palenberg Mühlenweg, Übach-Palenberg 12:10:00
-
Bahnhof (Bus), Übach-Palenberg 12:11:00
Route:
-
Herzogenrath-August-Schmidt-Platz
-
Alsdorf-Busch 11:56:00
-
Alsdorf-Annapark 11:58:00
Route:
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath
-
Merkstein Magerauer Straße, Herzogenrath 11:58:00
-
Merkstein Anemonenweg, Herzogenrath 11:59:00
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath 12:00:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 12:10:00
Route:
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath
-
Merkstein Magerauer Straße, Herzogenrath 11:58:00
-
Merkstein Anemonenweg, Herzogenrath 11:59:00
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath 12:00:00
-
Merkstein Alt-Merkstein (Bus), Herzogenrath 12:01:00
-
Merkstein Seniorenzentrum, Herzogenrath 12:02:00
-
Thiergarten, Herzogenrath 12:02:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 12:03:00
-
Merkstein Zum Kalverhof, Herzogenrath 12:03:00
-
Merkstein Alt-Merkstein Friedhof, Herzogenrath 12:04:00
-
Worm Brücke, Herzogenrath 12:05:00
-
Merkstein Haus Worm, Herzogenrath 12:06:00
-
Glaswerke, Herzogenrath 12:07:00
-
Schmetz, Herzogenrath 12:07:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 12:10:00
Route:
-
Herzogenrath-August-Schmidt-Platz
-
Herzogenrath-Alt-Merkstein 12:08:00
-
Herzogenrath 12:13:00
-
Kohlscheid 12:18:00
-
Aachen West 12:24:00
-
Aachen Schanz 12:27:00
-
Aachen Hbf 12:30:00
-
Aachen-Rothe Erde 12:34:00
-
Eilendorf 12:39:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf 12:43:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf Gl.27 12:50:00
-
Stolberg-Schneidmühle 12:52:00
-
Stolberg-Mühlener Bahnhof 12:55:00
-
Stolberg-Rathaus 12:56:00