Alt-Merkstein in Herzogenrath
Brückenstrasse 13,
52134Herzogenrath
The next departure is direction Stolberg(Rheinl)Hbf Gl.44.
Route:
-
Herzogenrath-Alt-Merkstein
-
Herzogenrath-August-Schmidt-Platz 07:23:00
-
Alsdorf-Busch 07:26:00
-
Alsdorf-Annapark 07:28:00
-
Alsdorf-Kellersberg 07:31:00
-
Alsdorf-Mariadorf 07:32:00
-
Alsdorf Poststraße 07:35:00
-
Eschweiler-St.Jöris 07:39:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf Gl.44 07:48:00
Route:
-
Merkstein Alt-Merkstein (Bus), Herzogenrath
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath 07:37:00
-
Merkstein An der Herrenstraß, Herzogenrath 07:38:00
-
Merkstein Römerplatz, Herzogenrath 07:39:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 07:40:00
Route:
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath
-
Merkstein An der Herrenstraß, Herzogenrath 07:38:00
-
Merkstein Römerplatz, Herzogenrath 07:39:00
-
Merkstein August-Schmidt-Platz (Bus), Herzogenrath 07:40:00
Route:
-
Herzogenrath-Alt-Merkstein
-
Herzogenrath 07:43:00
-
Kohlscheid 07:48:00
-
Aachen West 07:54:00
-
Aachen Schanz 07:57:00
-
Aachen Hbf 08:00:00
-
Aachen-Rothe Erde 08:04:00
-
Eilendorf 08:09:00
-
Stolberg(Rheinl)Hbf 08:13:00
Route:
-
Merkstein Sommerweg, Herzogenrath
-
Merkstein Alt-Merkstein (Bus), Herzogenrath 07:47:00
-
Merkstein Seniorenzentrum, Herzogenrath 07:48:00
-
Thiergarten, Herzogenrath 07:49:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 07:50:00
-
Rathaus, Herzogenrath 07:51:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 07:53:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 07:55:00
-
Schütz-von-Rode-Straße, Herzogenrath 07:56:00
-
Burgstraße, Herzogenrath 07:57:00
-
Aachener Straße, Herzogenrath 07:58:00
-
Pilgramsweg, Herzogenrath 07:59:00
-
Straß, Herzogenrath 08:00:00
-
Straß Kohlberg, Herzogenrath 08:01:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 08:02:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 08:04:00
-
Kohlscheid Feldstraße, Herzogenrath 08:05:00
-
Kohlscheid Weststraße, Herzogenrath 08:06:00
-
Kohlscheid Technologiepark, Herzogenrath 08:07:00
-
Kohlscheid Kircheich, Herzogenrath 08:07:00
-
Richterich Ürsfeld, Aachen 08:08:00
-
Richterich Schönauer Friede, Aachen 08:09:00
-
Richterich Schloss-Schönau-Straße, Aachen 08:10:00
-
Richterich Rathaus, Aachen 08:11:00
-
Richterich Berensberger Straße, Aachen 08:12:00
-
Laurensberg Haus Linde, Aachen 08:13:00
-
Laurensberg Rosenhügel, Aachen 08:14:00
-
Laurensberg, Aachen 08:15:00
-
Laurensberg Wildbach, Aachen 08:16:00
-
Jupp-Müller-Straße, Aachen 08:18:00
-
Bendplatz, Aachen 08:19:00
-
Ponttor, Aachen 08:20:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 08:22:00
-
Minoritenstraße, Aachen 08:24:00
-
Bushof, Aachen 08:27:00
Route:
-
Merkstein Alt-Merkstein (Bus), Herzogenrath
-
Merkstein Seniorenzentrum, Herzogenrath 07:48:00
-
Thiergarten, Herzogenrath 07:49:00
-
Ritzerfeld, Herzogenrath 07:50:00
-
Rathaus, Herzogenrath 07:51:00
-
Bahnhof (Bus), Herzogenrath 07:53:00
-
Dammstraße, Herzogenrath 07:55:00
-
Schütz-von-Rode-Straße, Herzogenrath 07:56:00
-
Burgstraße, Herzogenrath 07:57:00
-
Aachener Straße, Herzogenrath 07:58:00
-
Pilgramsweg, Herzogenrath 07:59:00
-
Straß, Herzogenrath 08:00:00
-
Straß Kohlberg, Herzogenrath 08:01:00
-
Kohlscheid Pannesheide, Herzogenrath 08:02:00
-
Kohlscheid Forensberger Straße, Herzogenrath 08:04:00
-
Kohlscheid Feldstraße, Herzogenrath 08:05:00
-
Kohlscheid Weststraße, Herzogenrath 08:06:00
-
Kohlscheid Technologiepark, Herzogenrath 08:07:00
-
Kohlscheid Kircheich, Herzogenrath 08:07:00
-
Richterich Ürsfeld, Aachen 08:08:00
-
Richterich Schönauer Friede, Aachen 08:09:00
-
Richterich Schloss-Schönau-Straße, Aachen 08:10:00
-
Richterich Rathaus, Aachen 08:11:00
-
Richterich Berensberger Straße, Aachen 08:12:00
-
Laurensberg Haus Linde, Aachen 08:13:00
-
Laurensberg Rosenhügel, Aachen 08:14:00
-
Laurensberg, Aachen 08:15:00
-
Laurensberg Wildbach, Aachen 08:16:00
-
Jupp-Müller-Straße, Aachen 08:18:00
-
Bendplatz, Aachen 08:19:00
-
Ponttor, Aachen 08:20:00
-
Driescher Gässchen (RWTH Aachen), Aachen 08:22:00
-
Minoritenstraße, Aachen 08:24:00
-
Bushof, Aachen 08:27:00