Bahnhof Hersbruck/l Pegnitz in Hersbruck
Leutenbachstraße 31,
91217Hersbruck
The next departure is direction Hartmannshof.
Route:
-
Hersbruck(l Pegnitz)
-
Happurg 11:18:00
-
Pommelsbrunn 11:21:00
-
Hartmannshof 11:25:00
Route:
-
Bahnhof (li Pegn), Hersbruck
-
Ostbahnstraße, Hersbruck 11:35:00
-
AOK-Bildungszentrum, Hersbruck 11:36:00
-
Weiher, Hersbruck 11:37:00
-
AOK-Bildungszentrum, Hersbruck 11:38:00
-
Rosengasse, Hersbruck 11:41:00
-
Seidelbaststraße, Hersbruck 11:43:00
-
Lupinenstraße, Hersbruck 11:44:00
-
Im Bärnwinkel, Hersbruck 11:45:00
-
Leutenbachstraße, Hersbruck 11:46:00
-
Rosengasse, Hersbruck 11:47:00
-
Furtweg, Hersbruck 11:48:00
-
Plärrer, Hersbruck 11:50:00
-
Mühlstraße, Hersbruck 11:51:00
-
Scharfes Eck, Hersbruck 11:52:00
-
Lohweg, Hersbruck 11:54:00
-
Bahnhof (rechts Pegnitz), Hersbruck 11:55:00
Route:
-
Rosengasse, Hersbruck
-
Seidelbaststraße, Hersbruck 11:43:00
-
Lupinenstraße, Hersbruck 11:44:00
-
Im Bärnwinkel, Hersbruck 11:45:00
-
Leutenbachstraße, Hersbruck 11:46:00
-
Rosengasse, Hersbruck 11:47:00
-
Furtweg, Hersbruck 11:48:00
-
Plärrer, Hersbruck 11:50:00
-
Mühlstraße, Hersbruck 11:51:00
-
Scharfes Eck, Hersbruck 11:52:00
-
Lohweg, Hersbruck 11:54:00
-
Bahnhof (rechts Pegnitz), Hersbruck 11:55:00
Route:
-
Hersbruck(l Pegnitz)
-
Henfenfeld 11:46:00
-
Ottensoos 11:49:00
-
Lauf(links Pegnitz) 11:53:00
-
Lauf West 11:55:00
-
Röthenbach-Seespitze 11:57:00
-
Röthenbach-Steinberg 11:59:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 12:01:00
-
Schwaig 12:03:00
-
Nürnberg-Laufamholz 12:06:00
-
Nürnberg-Rehhof 12:08:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 12:10:00
-
Nürnberg Ostring 12:12:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 12:14:00
-
Nürnberg Hbf 12:17:00
-
Nürnberg-Steinbühl 12:23:00
-
Nürnberg-Sandreuth 12:25:00
-
Nürnberg-Eibach 12:28:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 12:31:00
-
Reichelsdorfer Keller 12:33:00
-
Katzwang 12:35:00
-
Schwabach-Limbach 12:38:00
-
Schwabach 12:40:00
-
Rednitzhembach 12:43:00
-
Büchenbach 12:47:00
-
Roth 12:50:00
Route:
-
Rosengasse, Hersbruck
-
Furtweg, Hersbruck 11:48:00
-
Plärrer, Hersbruck 11:50:00
-
Mühlstraße, Hersbruck 11:51:00
-
Scharfes Eck, Hersbruck 11:52:00
-
Lohweg, Hersbruck 11:54:00
-
Bahnhof (rechts Pegnitz), Hersbruck 11:55:00
Route:
-
Hersbruck(l Pegnitz)
-
Henfenfeld 12:06:00
-
Ottensoos 12:09:00
-
Lauf(links Pegnitz) 12:13:00
-
Lauf West 12:15:00
-
Röthenbach-Seespitze 12:17:00
-
Röthenbach-Steinberg 12:19:00
-
Röthenbach(Pegnitz) 12:21:00
-
Schwaig 12:23:00
-
Nürnberg-Laufamholz 12:26:00
-
Nürnberg-Rehhof 12:28:00
-
Nürnberg-Mögeldorf 12:30:00
-
Nürnberg Ostring 12:32:00
-
Nürnberg-Dürrenhof 12:34:00
-
Nürnberg Hbf 12:37:00
-
Nürnberg-Steinbühl 12:43:00
-
Nürnberg-Sandreuth 12:45:00
-
Nürnberg-Eibach 12:48:00
-
Nürnberg-Reichelsdorf 12:51:00
-
Reichelsdorfer Keller 12:53:00
-
Katzwang 12:55:00
-
Schwabach-Limbach 12:58:00
-
Schwabach 13:00:00
-
Rednitzhembach 13:03:00
-
Büchenbach 13:07:00
-
Roth 13:10:00