Bahnhof in Heimbach (Landkreis Düren)
Am Eichelberg 27,
52396Heimbach (Landkreis Düren)
The next departure is direction Düren.
Route:
-
Heimbach (Eifel)
-
Hausen (b Düren) 20:20:00
-
Blens 20:22:00
-
Abenden 20:25:00
-
Nideggen-Brück 20:29:00
-
Zerkall 20:31:00
-
Obermaubach 20:37:00
-
Untermaubach-Schlagstein 20:41:00
-
Üdingen 20:46:00
-
Kreuzau-Eifelstraße 20:48:00
-
Kreuzau Bahnhof 20:51:00
-
Niederau-Tuchmühle 20:54:00
-
Düren Renkerstraße 20:55:00
-
Düren-Lendersdorf 20:57:00
-
Düren-Kuhbrücke 20:59:00
-
Düren Annakirmesplatz 21:01:00
-
Düren 21:05:00
Route:
-
Heimbach (Eifel)
-
Hausen (b Düren) 21:20:00
-
Blens 21:22:00
-
Abenden 21:25:00
-
Nideggen-Brück 21:29:00
-
Zerkall 21:31:00
-
Obermaubach 21:37:00
-
Untermaubach-Schlagstein 21:41:00
-
Üdingen 21:46:00
-
Kreuzau-Eifelstraße 21:48:00
-
Kreuzau Bahnhof 21:51:00
-
Niederau-Tuchmühle 21:54:00
-
Düren Renkerstraße 21:55:00
-
Düren-Lendersdorf 21:57:00
-
Düren-Kuhbrücke 21:59:00
-
Düren Annakirmesplatz 22:01:00
-
Düren 22:05:00
Route:
-
Heimbach (Eifel)
-
Hausen (b Düren) 04:47:00
-
Blens 04:50:00
-
Abenden 04:53:00
-
Nideggen-Brück 04:57:00
-
Zerkall 04:59:00
-
Obermaubach 05:04:00
-
Untermaubach-Schlagstein 05:09:00
-
Üdingen 05:13:00
-
Kreuzau-Eifelstraße 05:16:00
-
Kreuzau Bahnhof 05:18:00
-
Niederau-Tuchmühle 05:22:00
-
Düren Renkerstraße 05:24:00
-
Düren-Lendersdorf 05:26:00
-
Düren-Kuhbrücke 05:29:00
-
Düren Annakirmesplatz 05:31:00
-
Düren 05:35:00
Route:
-
Heimbach (Eifel)
-
Hausen (b Düren) 05:47:00
-
Blens 05:50:00
-
Abenden 05:53:00
-
Nideggen-Brück 05:57:00
-
Zerkall 05:59:00
-
Obermaubach 06:04:00
-
Untermaubach-Schlagstein 06:09:00
-
Üdingen 06:13:00
-
Kreuzau-Eifelstraße 06:16:00
-
Kreuzau Bahnhof 06:18:00
-
Niederau-Tuchmühle 06:22:00
-
Düren Renkerstraße 06:24:00
-
Düren-Lendersdorf 06:26:00
-
Düren-Kuhbrücke 06:29:00
-
Düren Annakirmesplatz 06:31:00
-
Düren 06:35:00
Route:
-
Bahnhof (Bus), Heimbach (Eifel)
-
Hasenfelder Straße, Heimbach (Eifel) 06:32:00
-
Hasenfeld Post, Heimbach (Eifel) 06:33:00
-
Hasenfeld Kapelle, Heimbach (Eifel) 06:34:00
-
Schwammenauel, Heimbach (Eifel) 06:36:00
Route:
-
Bahnhof (Bus), Heimbach (Eifel)
-
Rurufer, Heimbach (Eifel) 06:42:00
-
Volksbank, Heimbach (Eifel) 06:43:00
-
Hilbach, Heimbach (Eifel) 06:44:00
-
Haus Weide, Heimbach (Eifel) 06:45:00
-
Vlatten Schäfer, Heimbach (Eifel) 06:51:00
-
Vlatten Jugendhalle, Heimbach (Eifel) 06:52:00
-
Vlatten Volksbank, Heimbach (Eifel) 06:53:00
-
Hergarten Kirche, Heimbach (Eifel) 06:58:00
-
Hergarten Amt, Heimbach (Eifel) 06:59:00
-
Hergarten Waldsiedlung, Heimbach (Eifel) 07:00:00
-
Düttling, Heimbach (Eifel) 07:01:00
-
Wolfgarten Kreuzung, Schleiden 07:05:00
-
Gemünd Dürener Straße, Schleiden 07:07:00
-
Gemünd Mitte, Schleiden 07:10:00
-
Gemünd Schleidener Str., Schleiden 07:11:00
-
Gemünd Nierfeld, Schleiden 07:13:00
-
Olef Brücke, Schleiden 07:15:00
-
Olef, Schleiden 07:16:00
-
Höddelbusch, Schleiden 07:18:00
-
Kinoplatz, Schleiden 07:21:00
-
Busbahnhof, Schleiden 07:24:00