Sülmertor in Heilbronn
Am Sülmertor 3,
74076Heilbronn
The next departure is direction Wendlingen(Neckar).
Route:
-
Heilbronn Sülmertor
-
Heilbronn Hbf 06:26:00
-
Nordheim(Württ) 06:35:00
-
Lauffen(Neckar) 06:40:00
-
Kirchheim(Neckar) 06:44:00
-
Walheim(Württ) 06:47:00
-
Besigheim 06:50:00
-
Bietigheim-Bissingen 06:55:00
-
Ludwigsburg 07:04:00
-
Kornwestheim Pbf 07:09:00
-
Esslingen(Neckar) 07:34:00
-
Plochingen 07:42:00
-
Wendlingen(Neckar) 07:50:00
Route:
-
Heilbronn Technisches Schulzentrum
-
Heilbronn Industrieplatz 06:27:00
-
Heilbronn Hans-Rießer-Straße 06:29:00
-
Heilbronn Kaufland 06:32:00
-
Neckarsulm Süd 06:34:00
-
Neckarsulm 06:37:00
-
Neckarsulm Mitte 06:40:00
-
Neckarsulm Nord 06:42:00
-
Bad Friedrichshall-Kochendorf 06:44:00
-
Bad Friedrichshall Hbf 06:47:00
-
Offenau 06:52:00
-
Gundelsheim(Neckar) 06:56:00
-
Haßmersheim 06:59:00
-
Neckarzimmern 07:01:00
-
Mosbach-Neckarelz 07:07:00
-
Mosbach West 07:14:00
-
Mosbach(Baden) 07:16:00
Route:
-
Heilbronn Technisches Schulzentrum
-
Heilbronn Theater 06:34:00
-
Heilbronn Harmonie/Hafenmarktpassage 06:36:00
-
Heilbronn Rathaus 06:38:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 06:40:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 06:43:00
Route:
-
Heilbronn Technisches Schulzentrum
-
Heilbronn Industrieplatz 07:12:00
-
Heilbronn Hans-Rießer-Straße 07:14:00
-
Heilbronn Kaufland 07:17:00
-
Neckarsulm Süd 07:19:00
-
Neckarsulm 07:22:00
-
Neckarsulm Mitte 07:25:00
-
Neckarsulm Nord 07:27:00
-
Bad Friedrichshall-Kochendorf 07:29:00
-
Bad Friedrichshall Hbf 07:33:00
-
Bad Wimpfen Im Tal 07:38:00
-
Bad Wimpfen 07:41:00
-
Bad Wimpfen-Hohenstadt 07:44:00
-
Bad Rappenau Kurpark 07:47:00
-
Bad Rappenau 07:49:00
-
Babstadt 07:52:00
-
Grombach 07:56:00
-
Steinsfurt 08:05:00
-
Sinsheim Museum/Arena 08:07:00
-
Sinsheim(Elsenz) Hbf 08:10:00
Route:
-
Heilbronn Technisches Schulzentrum
-
Heilbronn Industrieplatz 07:27:00
-
Heilbronn Hans-Rießer-Straße 07:29:00
-
Heilbronn Kaufland 07:32:00
-
Neckarsulm Süd 07:34:00
-
Neckarsulm 07:37:00
-
Neckarsulm Mitte 07:40:00
-
Neckarsulm Nord 07:42:00
-
Bad Friedrichshall-Kochendorf 07:44:00
-
Bad Friedrichshall Hbf 07:47:00
-
Offenau 07:52:00
-
Gundelsheim(Neckar) 07:56:00
-
Haßmersheim 07:59:00
-
Neckarzimmern 08:01:00
-
Mosbach-Neckarelz 08:07:00
-
Mosbach West 08:14:00
-
Mosbach(Baden) 08:16:00
Route:
-
Heilbronn Technisches Schulzentrum
-
Heilbronn Theater 07:28:00
-
Heilbronn Harmonie/Hafenmarktpassage 07:30:00
-
Heilbronn Rathaus 07:32:00
-
Heilbronn Neckar-Turm/K.-S.-Pl 07:34:00
-
Heilbronn Hauptbahnhof/Willy-Brandt-Pl. 07:37:00