Südstadt in Heidelberg
Rohrbacher Strasse 96,
69126Heidelberg
The next departure is direction Bismarckplatz, Heidelberg.
Route:
-
Alois-Link-Platz, Heidelberg
-
Bismarckplatz, Heidelberg 00:37:00
Route:
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt
-
Heidelberg-Altstadt 00:43:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 00:46:00
-
Heidelberg Orthopädie 00:48:00
-
Neckargemünd 00:52:00
-
Neckargemünd Altstadt 00:54:00
-
Neckarsteinach 00:59:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 01:02:00
-
Hirschhorn(Neckar) 01:06:00
-
Eberbach 01:13:00
-
Lindach 01:18:00
-
Zwingenberg(Baden) 01:21:00
-
Neckargerach 01:24:00
-
Binau 01:28:00
-
Mosbach-Neckarelz 01:31:00
-
Mosbach West 01:34:00
-
Mosbach(Baden) 01:37:00
Route:
-
Alois-Link-Platz, Heidelberg
-
Speyererhof, Heidelberg 00:45:00
-
Kühruhweg, Heidelberg 00:46:00
-
Bierhelderhof/Ehrenfriedhof, Heidelberg 00:49:00
-
MPI Kernphysik, Heidelberg 00:51:00
-
EMBL, Heidelberg 00:54:00
Route:
-
Weststadt/Südstadt, Heidelberg
-
Bergfriedhof, Heidelberg 00:44:00
-
Bethanien-Krankenhaus, Heidelberg 00:45:00
-
Rheinstraße, Heidelberg 00:46:00
-
Rohrbach Markscheide, Heidelberg 00:47:00
-
Rohrbach Eichendorffplatz, Heidelberg 00:48:00
-
Rohrbach Markt, Heidelberg 00:50:00
-
Rohrbach Ortenauer Straße, Heidelberg 00:51:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 00:51:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 00:52:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 00:54:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 00:58:00
-
Boxberg Louise-Ebert-Zentrum, Heidelberg 00:59:00
-
Boxberg Haselnußweg, Heidelberg 01:00:00
-
Boxberg Boxbergring, Heidelberg 01:01:00
-
Boxberg Fernheizwerk, Heidelberg 01:02:00
-
Boxberg Im Eichwald, Heidelberg 01:03:00
-
Boxberg Buchwaldweg, Heidelberg 01:04:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 01:05:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 01:06:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 01:07:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 01:08:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 01:09:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 01:10:00
Route:
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt
-
Heidelberg-Altstadt 00:50:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 00:53:00
-
Heidelberg Orthopädie 00:55:00
-
Neckargemünd 00:58:00
-
Bammental 01:03:00
-
Reilsheim 01:04:00
-
Mauer(b Heidelberg) 01:07:00
-
Meckesheim 01:10:00
-
Zuzenhausen 01:13:00
-
Hoffenheim 01:15:00
-
Sinsheim(Elsenz) Hbf 01:20:00
Route:
-
Weststadt/Südstadt, Heidelberg
-
Christuskirche, Heidelberg 00:56:00
-
Römerkreis Süd, Heidelberg 00:57:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 00:58:00
-
Seegarten, Heidelberg 00:59:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 01:01:00