Pfaffengrund/Wieblingen in Heidelberg
Im Wellengewann 70,
69123Heidelberg
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Heidelberg Hbf 10:45:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 10:50:00
-
St Ilgen-Sandhausen 10:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 10:58:00
-
Rot-Malsch 11:01:00
-
Bad Schönborn-Kronau 11:04:00
-
Bad Schönborn Süd 11:06:00
-
Stettfeld-Weiher 11:09:00
-
Ubstadt-Weiher 11:11:00
-
Bruchsal 11:15:00
-
Karlsruhe-Durlach 11:33:00
-
Karlsruhe Hbf 11:40:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 10:48:00
-
Mannheim-Seckenheim 10:52:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 10:55:00
-
Mannheim Hbf 11:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 11:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 11:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 11:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 11:16:00
-
Limburgerhof 11:19:00
-
Schifferstadt 11:23:00
-
Schifferstadt Süd 11:26:00
-
Speyer Nord-West 11:30:00
-
Speyer Hbf 11:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 11:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 11:37:00
-
Lingenfeld 11:41:00
-
Germersheim 11:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 11:51:00
-
Rheinsheim 11:54:00
-
Philippsburg(Baden) 11:58:00
-
Huttenheim 12:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 12:06:00
-
Graben-Neudorf 12:09:00
-
Karlsdorf 12:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 12:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 12:18:00
-
Bruchsal 12:21:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Heidelberg Hbf 10:55:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 10:57:00
-
Heidelberg-Altstadt 11:00:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 11:03:00
-
Heidelberg Orthopädie 11:05:00
-
Neckargemünd 11:08:00
-
Neckargemünd Altstadt 11:10:00
-
Neckarsteinach 11:15:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 11:18:00
-
Hirschhorn(Neckar) 11:21:00
-
Eberbach 11:28:00
-
Lindach 11:33:00
-
Zwingenberg(Baden) 11:36:00
-
Neckargerach 11:39:00
-
Binau 11:43:00
-
Mosbach-Neckarelz 11:47:00
-
Mosbach West 11:50:00
-
Mosbach(Baden) 11:52:00
-
Neckarburken 11:56:00
-
Dallau 11:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 12:02:00
-
Oberschefflenz 12:06:00
-
Eicholzheim 12:09:00
-
Seckach 12:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 12:16:00
-
Adelsheim Nord 12:19:00
-
Osterburken 12:23:00
Route:
-
Pfaffengrund/Wieblingen Bahnhof, Heidelberg
-
Wieblingen Sandwingert, Heidelberg 10:55:00
-
Wieblingen Finanzamt, Heidelberg 10:56:00
-
Wieblingen Mitte, Heidelberg 10:57:00
-
Wieblingen Grenzhöfer Weg, Heidelberg 10:58:00
-
Wieblingen Evangelische Kirche, Heidelberg 11:00:00
-
Wieblingen Elisabeth-von-Thadden-Platz, Heidelberg 11:01:00
-
Wieblingen Hermann-Treiber-Straße, Heidelberg 11:03:00
-
Wieblingen Lerchenbuckel, Heidelberg 11:04:00
-
Wieblingen Bonhoefferstraße, Heidelberg 11:06:00
-
Neckarspitze, Heidelberg 11:07:00
-
Gneisenaustraße, Heidelberg 11:08:00
-
Betriebshof, Heidelberg 11:11:00
-
Volkshochschule, Heidelberg 11:12:00
-
Campus Bergheim, Heidelberg 11:13:00
-
Altes Hallenbad, Heidelberg 11:14:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 11:16:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 11:20:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 11:21:00
-
Peterskirche, Heidelberg 11:23:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 11:24:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 11:25:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 11:27:00
-
Altstadt, Heidelberg 11:29:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 11:31:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 11:33:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 11:34:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 11:35:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 11:36:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 11:38:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 11:38:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 11:40:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 11:41:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 11:42:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 11:43:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 11:44:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 11:45:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 11:46:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 11:47:00
Route:
-
Pfaffengrund/Wieblingen Bahnhof, Heidelberg
-
Pfaffengrund Im Wellengewann, Heidelberg 10:55:00
-
Pfaffengrund Hans-Bunte-Straße, Heidelberg 10:56:00
-
Pfaffengrund Kurpfalzring Süd, Heidelberg 10:57:00
-
Pfaffengrund Kranichweg/Stotz, Heidelberg 10:58:00
Route:
-
Pfaffengrund/Wieblingen Bahnhof, Heidelberg
-
Pfaffengrund Im Wellengewann, Heidelberg 10:57:00
-
Ärztehaus, Eppelheim 10:59:00
-
Hildastraße, Eppelheim 11:00:00
-
Jakobsgasse, Eppelheim 11:01:00
-
Rathaus, Eppelheim 11:02:00
-
Kirchheimer Straße, Eppelheim 11:03:00
-
Eppelheimer Straße, Plankstadt 11:07:00
-
Eisenbahnstraße, Plankstadt 11:08:00
-
Altenheim, Plankstadt 11:11:00
-
August-Neuhaus-Straße, Schwetzingen 11:13:00
-
Herzogstraße, Schwetzingen 11:14:00
-
Bahnhof, Schwetzingen 11:18:00