Pfaffengrund/Wieblingen in Heidelberg
Im Wellengewann 70,
69123Heidelberg
The next departure is direction Heidelberg Hbf.
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Heidelberg Hbf 10:39:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 10:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 10:42:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 10:45:00
-
Mannheim Hbf 10:51:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 10:58:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 11:01:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 11:05:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 11:08:00
-
Limburgerhof 11:10:00
-
Schifferstadt 11:14:00
-
Böhl-Iggelheim 11:18:00
-
Haßloch(Pfalz) 11:22:00
-
Neustadt-Böbig 11:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 11:30:00
-
Lambrecht(Pfalz) 11:37:00
-
Neidenfels 11:40:00
-
Weidenthal 11:44:00
-
Frankenstein(Pfalz) 11:48:00
-
Hochspeyer 11:52:00
-
Kaiserslautern Hbf 11:59:00
Route:
-
Pfaffengrund/Wieblingen Bahnhof, Heidelberg
-
Pfaffengrund Im Wellengewann, Heidelberg 10:38:00
-
Ärztehaus, Eppelheim 10:39:00
-
Hildastraße, Eppelheim 10:40:00
-
Jakobsgasse, Eppelheim 10:41:00
-
Rathaus, Eppelheim 10:42:00
-
Kirchheimer Straße, Eppelheim 10:43:00
-
Kirchheimer Straße, Eppelheim 10:43:00
-
Eppelheimer Straße, Plankstadt 10:46:00
-
Eisenbahnstraße, Plankstadt 10:47:00
-
Rathaus, Plankstadt 10:48:00
-
Altenheim, Plankstadt 10:50:00
-
August-Neuhaus-Straße, Schwetzingen 10:52:00
-
Herzogstraße, Schwetzingen 10:53:00
-
Bahnhof, Schwetzingen 10:56:00
Route:
-
Pfaffengrund/Wieblingen Bahnhof, Heidelberg
-
Wieblingen Sandwingert, Heidelberg 10:44:00
-
Wieblingen Elisabeth-von-Thadden-Platz, Heidelberg 10:47:00
-
Wieblingen Evangelische Kirche, Heidelberg 10:48:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Heidelberg Hbf 10:45:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 10:50:00
-
St Ilgen-Sandhausen 10:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 10:58:00
-
Rot-Malsch 11:01:00
-
Bad Schönborn-Kronau 11:04:00
-
Bad Schönborn Süd 11:06:00
-
Stettfeld-Weiher 11:09:00
-
Ubstadt-Weiher 11:11:00
-
Bruchsal 11:15:00
-
Karlsruhe-Durlach 11:33:00
-
Karlsruhe Hbf 11:40:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 10:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 10:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 10:55:00
-
Mannheim Hbf 11:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 11:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 11:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 11:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 11:16:00
-
Limburgerhof 11:19:00
-
Schifferstadt 11:23:00
-
Schifferstadt Süd 11:26:00
-
Speyer Nord-West 11:30:00
-
Speyer Hbf 11:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 11:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 11:37:00
-
Lingenfeld 11:41:00
-
Germersheim 11:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 11:51:00
-
Rheinsheim 11:54:00
-
Philippsburg(Baden) 11:58:00
-
Huttenheim 12:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 12:06:00
-
Graben-Neudorf 12:09:00
-
Karlsdorf 12:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 12:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 12:18:00
-
Bruchsal 12:21:00