Pfaffengrund/Wieblingen in Heidelberg
Im Wellengewann 70,
69123Heidelberg
The next departure is direction Osterburken.
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Heidelberg Hbf 06:45:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 06:56:00
-
Heidelberg-Altstadt 07:00:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 07:03:00
-
Heidelberg Orthopädie 07:04:00
-
Neckargemünd 07:08:00
-
Neckargemünd Altstadt 07:10:00
-
Neckarsteinach 07:15:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 07:18:00
-
Hirschhorn(Neckar) 07:21:00
-
Eberbach 07:28:00
-
Lindach 07:34:00
-
Zwingenberg(Baden) 07:36:00
-
Neckargerach 07:40:00
-
Binau 07:43:00
-
Mosbach-Neckarelz 07:47:00
-
Mosbach West 07:50:00
-
Mosbach(Baden) 07:52:00
-
Neckarburken 07:56:00
-
Dallau 07:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 08:02:00
-
Oberschefflenz 08:06:00
-
Eicholzheim 08:09:00
-
Seckach 08:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 08:16:00
-
Adelsheim Nord 08:19:00
-
Osterburken 08:23:00
Route:
-
Pfaffengrund/Wieblingen Bahnhof, Heidelberg
-
Wieblingen Sandwingert, Heidelberg 06:57:00
-
Wieblingen Finanzamt, Heidelberg 06:58:00
-
Wieblingen Mitte, Heidelberg 06:59:00
-
Wieblingen Grenzhöfer Weg, Heidelberg 07:00:00
-
Wieblingen Evangelische Kirche, Heidelberg 07:01:00
-
Wieblingen Elisabeth-von-Thadden-Platz, Heidelberg 07:02:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 07:09:00
-
Mannheim-Seckenheim 07:12:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 07:15:00
-
Mannheim Hbf 07:20:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 07:27:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 07:30:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 07:32:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 07:35:00
-
Limburgerhof 07:37:00
-
Schifferstadt 07:41:00
-
Böhl-Iggelheim 07:45:00
-
Haßloch(Pfalz) 07:49:00
-
Neustadt-Böbig 07:55:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 07:57:00
-
Lambrecht(Pfalz) 08:09:00
-
Neidenfels 08:12:00
-
Weidenthal 08:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 08:20:00
-
Hochspeyer 08:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 08:33:00
-
Kennelgarten 08:37:00
-
Vogelweh 08:40:00
-
Einsiedlerhof 08:42:00
-
Kindsbach 08:45:00
-
Landstuhl 08:48:00
-
Hauptstuhl 08:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 08:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 09:06:00
Route:
-
Pfaffengrund/Wieblingen Bahnhof, Heidelberg
-
Pfaffengrund Im Wellengewann, Heidelberg 07:08:00
-
Ärztehaus, Eppelheim 07:09:00
-
Hildastraße, Eppelheim 07:10:00
-
Jakobsgasse, Eppelheim 07:11:00
-
Rathaus, Eppelheim 07:12:00
-
Kirchheimer Straße, Eppelheim 07:13:00
-
Eppelheimer Straße, Plankstadt 07:16:00
-
Eisenbahnstraße, Plankstadt 07:17:00
-
Altenheim, Plankstadt 07:20:00
-
August-Neuhaus-Straße, Schwetzingen 07:22:00
-
Herzogstraße, Schwetzingen 07:23:00
-
Bahnhof, Schwetzingen 07:26:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 07:21:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 07:25:00
-
Mannheim Hbf 07:29:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Heidelberg Hbf 07:23:00