Pfaffengrund/Wieblingen in Heidelberg
Im Wellengewann 70,
69123Heidelberg
The next departure is direction Osterburken.
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Heidelberg Hbf 11:54:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 11:57:00
-
Heidelberg-Altstadt 12:00:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 12:03:00
-
Heidelberg Orthopädie 12:05:00
-
Neckargemünd 12:08:00
-
Neckargemünd Altstadt 12:11:00
-
Neckarsteinach 12:15:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 12:18:00
-
Hirschhorn(Neckar) 12:21:00
-
Eberbach 12:28:00
-
Lindach 12:34:00
-
Zwingenberg(Baden) 12:36:00
-
Neckargerach 12:40:00
-
Binau 12:43:00
-
Mosbach-Neckarelz 12:47:00
-
Mosbach West 12:50:00
-
Mosbach(Baden) 12:52:00
-
Neckarburken 12:56:00
-
Dallau 12:58:00
-
Auerbach(b Mosbach, Baden) 13:02:00
-
Oberschefflenz 13:06:00
-
Eicholzheim 13:09:00
-
Seckach 13:13:00
-
Zimmern(b Seckach) 13:16:00
-
Adelsheim Nord 13:19:00
-
Osterburken 13:23:00
Route:
-
Pfaffengrund/Wieblingen Bahnhof, Heidelberg
-
Wieblingen Sandwingert, Heidelberg 11:55:00
-
Wieblingen Finanzamt, Heidelberg 11:56:00
-
Wieblingen Mitte, Heidelberg 11:57:00
-
Wieblingen Grenzhöfer Weg, Heidelberg 11:58:00
-
Wieblingen Evangelische Kirche, Heidelberg 12:00:00
-
Wieblingen Elisabeth-von-Thadden-Platz, Heidelberg 12:01:00
-
Wieblingen Hermann-Treiber-Straße, Heidelberg 12:03:00
-
Wieblingen Lerchenbuckel, Heidelberg 12:04:00
-
Wieblingen Bonhoefferstraße, Heidelberg 12:06:00
-
Neckarspitze, Heidelberg 12:07:00
-
Gneisenaustraße, Heidelberg 12:08:00
-
Betriebshof, Heidelberg 12:11:00
-
Volkshochschule, Heidelberg 12:12:00
-
Campus Bergheim, Heidelberg 12:13:00
-
Altes Hallenbad, Heidelberg 12:14:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 12:16:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 12:20:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 12:21:00
-
Peterskirche, Heidelberg 12:23:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 12:24:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 12:25:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 12:27:00
-
Altstadt, Heidelberg 12:29:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 12:31:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 12:33:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 12:34:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 12:35:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 12:36:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 12:38:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 12:38:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 12:40:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 12:41:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 12:42:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 12:43:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 12:44:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 12:45:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 12:46:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 12:47:00
Route:
-
Pfaffengrund/Wieblingen Bahnhof, Heidelberg
-
Pfaffengrund Im Wellengewann, Heidelberg 11:55:00
-
Pfaffengrund Hans-Bunte-Straße, Heidelberg 11:56:00
-
Pfaffengrund Kurpfalzring Süd, Heidelberg 11:57:00
-
Pfaffengrund Kranichweg/Stotz, Heidelberg 11:58:00
Route:
-
Pfaffengrund/Wieblingen Bahnhof, Heidelberg
-
Pfaffengrund Im Wellengewann, Heidelberg 11:57:00
-
Ärztehaus, Eppelheim 11:59:00
-
Hildastraße, Eppelheim 12:00:00
-
Jakobsgasse, Eppelheim 12:01:00
-
Rathaus, Eppelheim 12:02:00
-
Kirchheimer Straße, Eppelheim 12:03:00
-
Eppelheimer Straße, Plankstadt 12:07:00
-
Eisenbahnstraße, Plankstadt 12:08:00
-
Altenheim, Plankstadt 12:11:00
-
August-Neuhaus-Straße, Schwetzingen 12:13:00
-
Herzogstraße, Schwetzingen 12:14:00
-
Bahnhof, Schwetzingen 12:18:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 12:10:00
-
Mannheim-Seckenheim 12:12:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 12:15:00
-
Mannheim Hbf 12:19:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 12:27:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 12:30:00
-
Limburgerhof 12:35:00
-
Schifferstadt 12:39:00
-
Böhl-Iggelheim 12:44:00
-
Haßloch(Pfalz) 12:48:00
-
Neustadt-Böbig 12:54:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 12:57:00
-
Lambrecht(Pfalz) 13:09:00
-
Neidenfels 13:12:00
-
Weidenthal 13:16:00
-
Frankenstein(Pfalz) 13:20:00
-
Hochspeyer 13:24:00
-
Kaiserslautern Hbf 13:33:00
-
Kennelgarten 13:44:00
-
Vogelweh 13:46:00
-
Einsiedlerhof 13:49:00
-
Kindsbach 13:52:00
-
Landstuhl 13:55:00
-
Hauptstuhl 13:59:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 14:03:00
-
Homburg(Saar)Hbf 14:12:00
Route:
-
Pfaffengrund/Wieblingen Bahnhof, Heidelberg
-
Wieblingen Sandwingert, Heidelberg 12:15:00
-
Wieblingen Finanzamt, Heidelberg 12:16:00
-
Wieblingen Mitte, Heidelberg 12:17:00
-
Wieblingen Grenzhöfer Weg, Heidelberg 12:18:00
-
Wieblingen Evangelische Kirche, Heidelberg 12:20:00
-
Wieblingen Elisabeth-von-Thadden-Platz, Heidelberg 12:21:00
-
Wieblingen Hermann-Treiber-Straße, Heidelberg 12:23:00
-
Wieblingen Lerchenbuckel, Heidelberg 12:24:00
-
Wieblingen Bonhoefferstraße, Heidelberg 12:26:00
-
Neckarspitze, Heidelberg 12:27:00
-
Gneisenaustraße, Heidelberg 12:28:00
-
Betriebshof, Heidelberg 12:31:00
-
Volkshochschule, Heidelberg 12:32:00
-
Campus Bergheim, Heidelberg 12:33:00
-
Altes Hallenbad, Heidelberg 12:34:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 12:36:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 12:40:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 12:41:00
-
Peterskirche, Heidelberg 12:43:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 12:44:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 12:45:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 12:47:00
-
Altstadt, Heidelberg 12:49:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 12:51:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 12:53:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 12:54:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 12:55:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 12:56:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 12:58:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 12:58:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 13:00:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 13:01:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 13:02:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 13:03:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 13:04:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 13:05:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 13:06:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 13:07:00