Pfaffengrund/Wieblingen in Heidelberg
Im Wellengewann 70,
69123Heidelberg
The next departure is direction Bruchsal.
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Heidelberg Hbf 15:16:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 15:20:00
-
St Ilgen-Sandhausen 15:24:00
-
Wiesloch-Walldorf 15:28:00
-
Rot-Malsch 15:31:00
-
Bad Schönborn-Kronau 15:34:00
-
Bad Schönborn Süd 15:36:00
-
Stettfeld-Weiher 15:39:00
-
Ubstadt-Weiher 15:41:00
-
Bruchsal 15:45:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 15:19:00
-
Mannheim Hbf 15:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 15:35:00
-
Limburgerhof 15:41:00
-
Schifferstadt 15:46:00
-
Schifferstadt Süd 15:50:00
-
Speyer Nord-West 15:54:00
-
Speyer Hbf 15:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 16:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 16:02:00
-
Lingenfeld 16:05:00
-
Germersheim 16:09:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Heidelberg Hbf 15:23:00
-
Heidelberg-Weststadt/Südstadt 15:26:00
-
Heidelberg-Altstadt 15:30:00
-
Heidelberg-Schlierbach/Ziegelhausen 15:33:00
-
Heidelberg Orthopädie 15:34:00
-
Neckargemünd 15:38:00
-
Neckargemünd Altstadt 15:41:00
-
Neckarsteinach 15:45:00
-
Neckarhausen bei Neckarsteinach 15:48:00
-
Hirschhorn(Neckar) 15:51:00
-
Eberbach 15:58:00
-
Lindach 16:03:00
-
Zwingenberg(Baden) 16:06:00
-
Neckargerach 16:10:00
-
Binau 16:13:00
-
Mosbach-Neckarelz 16:17:00
-
Mosbach West 16:20:00
-
Mosbach(Baden) 16:23:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Neu-Edingen/Friedrichsfeld 15:29:00
-
Ladenburg 15:38:00
-
Heddesheim/Hirschberg 15:42:00
-
Weinheim-Lützelsachsen 15:44:00
-
Weinheim(Bergstr)Hbf 15:48:00
-
Hemsbach 15:51:00
-
Laudenbach(Bergstr) 15:54:00
-
Heppenheim(Bergstr) 15:57:00
-
Bensheim 16:01:00
-
Bensheim-Auerbach 16:04:00
-
Zwingenberg(Bergstr) 16:07:00
-
Hähnlein-Alsbach 16:09:00
-
Bickenbach(Bergstr) 16:11:00
-
Darmstadt-Eberstadt 16:17:00
-
Darmstadt Süd 16:21:00
-
Darmstadt Hbf 16:28:00
-
Langen(Hess) 16:38:00
-
Frankfurt(Main)Hbf 16:48:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 15:40:00
-
Mannheim-Seckenheim 15:42:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 15:45:00
-
Mannheim Hbf 15:49:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:58:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 16:01:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 16:06:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 16:09:00
-
Limburgerhof 16:13:00
-
Schifferstadt 16:16:00
-
Böhl-Iggelheim 16:20:00
-
Haßloch(Pfalz) 16:23:00
-
Neustadt-Böbig 16:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 16:31:00
-
Lambrecht(Pfalz) 16:37:00
-
Neidenfels 16:40:00
-
Weidenthal 16:45:00
-
Frankenstein(Pfalz) 16:48:00
-
Hochspeyer 16:53:00
-
Kaiserslautern Hbf 16:59:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Heidelberg Hbf 15:40:00