Pfaffengrund/Wieblingen in Heidelberg
Im Wellengewann 70,
69123Heidelberg
The next departure is direction Kaiserslautern Hbf.
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 07:41:00
-
Mannheim-Seckenheim 07:45:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 07:47:00
-
Mannheim Hbf 07:53:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 07:58:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 08:01:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 08:06:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 08:08:00
-
Limburgerhof 08:11:00
-
Schifferstadt 08:14:00
-
Böhl-Iggelheim 08:18:00
-
Haßloch(Pfalz) 08:22:00
-
Neustadt-Böbig 08:28:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 08:31:00
-
Lambrecht(Pfalz) 08:37:00
-
Neidenfels 08:40:00
-
Weidenthal 08:45:00
-
Frankenstein(Pfalz) 08:48:00
-
Hochspeyer 08:53:00
-
Kaiserslautern Hbf 08:59:00
Route:
-
Pfaffengrund/Wieblingen Bahnhof, Heidelberg
-
Betriebshof, Heidelberg 07:48:00
-
Neuenheim Jahnstraße, Heidelberg 07:50:00
-
Neuenheim Kirschnerstraße, Heidelberg 07:51:00
-
Neuenheim Campus Im Neuenheimer Feld, Heidelberg 07:52:00
-
Neuenheim Med. Klinik/Chirurgie/Zoo, Heidelberg 07:54:00
-
Neuenheim Jugendherberge, Heidelberg 07:56:00
-
Neuenheim Studentenwohnheim, Heidelberg 07:57:00
-
Neuenheim Kopfklinik, Heidelberg 07:58:00
-
Neuenheim Pädagogische Hochschule, Heidelberg 07:59:00
-
Neuenheim Technologiepark, Heidelberg 08:00:00
-
Neuenheim Bunsengymnasium, Heidelberg 08:05:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Heidelberg Hbf 07:44:00
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach 07:50:00
-
St Ilgen-Sandhausen 07:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 07:58:00
-
Rot-Malsch 08:02:00
-
Bad Schönborn-Kronau 08:04:00
-
Bad Schönborn Süd 08:07:00
-
Stettfeld-Weiher 08:09:00
-
Ubstadt-Weiher 08:11:00
-
Bruchsal 08:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 08:18:00
-
Untergrombach 08:21:00
-
Weingarten(Baden) 08:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 08:30:00
-
Karlsruhe Hbf 08:35:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 07:49:00
-
Mannheim-Seckenheim 07:52:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 07:55:00
-
Mannheim Hbf 08:01:00
-
Mannheim Handelshafen 08:12:00
-
Mannheim-Luzenberg 08:15:00
-
Mannheim-Waldhof 08:17:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 07:49:00
-
Mannheim-Seckenheim 07:52:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 07:55:00
-
Mannheim Hbf 08:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 08:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 08:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 08:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 08:16:00
-
Limburgerhof 08:19:00
-
Schifferstadt 08:23:00
-
Schifferstadt Süd 08:26:00
-
Speyer Nord-West 08:30:00
-
Speyer Hbf 08:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 08:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 08:37:00
-
Lingenfeld 08:41:00
-
Germersheim 08:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 08:51:00
-
Rheinsheim 08:54:00
-
Philippsburg(Baden) 08:58:00
-
Huttenheim 09:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 09:06:00
-
Graben-Neudorf 09:08:00
-
Karlsdorf 09:12:00
-
Bruchsal Am Mantel 09:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 09:17:00
-
Bruchsal 09:20:00
Route:
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen
-
Heidelberg Hbf 07:51:00