Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 08:38:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 08:42:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 08:48:00
-
Mannheim-Seckenheim 08:52:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 08:55:00
-
Mannheim Hbf 09:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 09:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 09:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 09:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 09:16:00
-
Limburgerhof 09:19:00
-
Schifferstadt 09:23:00
-
Schifferstadt Süd 09:26:00
-
Speyer Nord-West 09:30:00
-
Speyer Hbf 09:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 09:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 09:37:00
-
Lingenfeld 09:41:00
-
Germersheim 09:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 09:51:00
-
Rheinsheim 09:54:00
-
Philippsburg(Baden) 09:58:00
-
Huttenheim 10:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 10:06:00
-
Graben-Neudorf 10:08:00
-
Karlsdorf 10:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 10:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 10:18:00
-
Bruchsal 10:21:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 08:42:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 08:43:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 08:45:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 08:47:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 08:48:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 08:49:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 08:50:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 08:51:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 08:53:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 08:54:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 08:55:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 08:57:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 09:01:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 09:04:00
-
Seegarten, Heidelberg 09:06:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 09:08:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 09:11:00
-
Stadthalle, Heidelberg 09:12:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 09:13:00
-
Universitätsplatz, Heidelberg 09:15:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 08:49:00
-
Wiesloch-Walldorf 08:54:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 08:49:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 08:50:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 08:52:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 08:53:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 08:56:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 09:00:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 09:01:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 09:02:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 09:03:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 09:04:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 09:05:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 08:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 08:58:00
-
Rot-Malsch 09:01:00
-
Bad Schönborn-Kronau 09:04:00
-
Bad Schönborn Süd 09:06:00
-
Stettfeld-Weiher 09:09:00
-
Ubstadt-Weiher 09:11:00
-
Bruchsal 09:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 09:18:00
-
Untergrombach 09:21:00
-
Weingarten(Baden) 09:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 09:30:00
-
Karlsruhe Hbf 09:36:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 09:01:00