Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 15:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 15:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 15:19:00
-
Mannheim Hbf 15:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 15:35:00
-
Limburgerhof 15:41:00
-
Schifferstadt 15:46:00
-
Schifferstadt Süd 15:50:00
-
Speyer Nord-West 15:54:00
-
Speyer Hbf 15:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 16:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 16:02:00
-
Lingenfeld 16:05:00
-
Germersheim 16:09:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 15:21:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 15:22:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 15:23:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 15:24:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 15:25:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 15:27:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 15:35:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 15:36:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 15:37:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 15:38:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 15:38:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 15:39:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 15:24:00
-
Wiesloch-Walldorf 15:28:00
-
Rot-Malsch 15:31:00
-
Bad Schönborn-Kronau 15:34:00
-
Bad Schönborn Süd 15:36:00
-
Stettfeld-Weiher 15:39:00
-
Ubstadt-Weiher 15:41:00
-
Bruchsal 15:45:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 15:25:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 15:26:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 15:27:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 15:29:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 15:30:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 15:31:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 15:32:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 15:33:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 15:34:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 15:35:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 15:36:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 15:38:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 15:42:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 15:47:00
-
Seegarten, Heidelberg 15:48:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 15:49:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 15:56:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 15:57:00
-
Peterskirche, Heidelberg 15:58:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 15:59:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 16:00:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 16:02:00
-
Altstadt, Heidelberg 16:03:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 16:06:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 16:08:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 16:09:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 16:10:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 16:12:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 16:13:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 16:14:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 16:16:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 16:18:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 16:19:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 16:20:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 16:21:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 16:22:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 16:23:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 16:24:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 15:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 15:45:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 15:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 15:52:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 15:55:00
-
Mannheim Hbf 16:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 16:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 16:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 16:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 16:16:00
-
Limburgerhof 16:19:00
-
Schifferstadt 16:23:00
-
Schifferstadt Süd 16:26:00
-
Speyer Nord-West 16:30:00
-
Speyer Hbf 16:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 16:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 16:37:00
-
Lingenfeld 16:41:00
-
Germersheim 16:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 16:51:00
-
Rheinsheim 16:54:00
-
Philippsburg(Baden) 16:58:00
-
Huttenheim 17:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 17:06:00
-
Graben-Neudorf 17:09:00
-
Karlsdorf 17:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 17:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 17:17:00
-
Bruchsal 17:20:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 15:51:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 15:52:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 15:53:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 15:54:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 15:55:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 15:57:00