Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg.
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 11:06:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 11:07:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 11:08:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 11:11:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 11:12:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 11:13:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 11:14:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 11:15:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 11:16:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 11:17:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 11:18:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 11:20:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 11:24:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 11:27:00
-
Seegarten, Heidelberg 11:28:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 11:29:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 11:35:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 11:36:00
-
Peterskirche, Heidelberg 11:37:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 11:38:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 11:39:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 11:41:00
-
Altstadt, Heidelberg 11:42:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 11:45:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 11:47:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 11:48:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 11:49:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 11:50:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 11:51:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 11:52:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 11:54:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 11:56:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 11:57:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 11:58:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 11:59:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 12:00:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 12:01:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 12:02:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 11:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 11:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 11:20:00
-
Mannheim Hbf 11:30:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 11:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 11:35:00
-
Limburgerhof 11:41:00
-
Schifferstadt 11:46:00
-
Schifferstadt Süd 11:50:00
-
Speyer Nord-West 11:54:00
-
Speyer Hbf 11:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 12:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 12:02:00
-
Lingenfeld 12:06:00
-
Germersheim 12:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 12:15:00
-
Germersheim Süd/Nolte 12:17:00
-
Sondernheim 12:20:00
-
Bellheim Bf 12:24:00
-
Rülzheim Bf 12:27:00
-
Rheinzabern Bf 12:31:00
-
Jockgrim Bf 12:35:00
-
Wörth(Rhein) 12:40:00
-
Karlsruhe Hbf 12:50:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 11:16:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 11:23:00
-
Neu-Edingen/Friedrichsfeld 11:29:00
-
Ladenburg 11:36:00
-
Heddesheim/Hirschberg 11:40:00
-
Weinheim-Lützelsachsen 11:42:00
-
Weinheim(Bergstr)Hbf 11:46:00
-
Weinheim-Sulzbach 11:49:00
-
Hemsbach 11:51:00
-
Laudenbach(Bergstr) 11:54:00
-
Heppenheim(Bergstr) 11:57:00
-
Bensheim 12:00:00
-
Bensheim-Auerbach 12:03:00
-
Zwingenberg(Bergstr) 12:06:00
-
Hähnlein-Alsbach 12:08:00
-
Bickenbach(Bergstr) 12:11:00
-
Darmstadt-Eberstadt 12:17:00
-
Darmstadt Süd 12:21:00
-
Darmstadt Hbf 12:28:00
-
Langen(Hess) 12:38:00
-
Frankfurt(Main)Hbf 12:48:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 11:13:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 11:14:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 11:15:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 11:16:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 11:17:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 11:19:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 11:23:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 11:24:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 11:25:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 11:26:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 11:27:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 11:28:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 11:23:00
-
Wiesloch-Walldorf 11:28:00
-
Rot-Malsch 11:31:00
-
Bad Schönborn-Kronau 11:34:00
-
Bad Schönborn Süd 11:36:00
-
Stettfeld-Weiher 11:39:00
-
Ubstadt-Weiher 11:41:00
-
Bruchsal 11:45:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 11:26:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 11:27:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 11:28:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 11:31:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 11:32:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 11:33:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 11:34:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 11:35:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 11:36:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 11:37:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 11:38:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 11:40:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 11:44:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 11:47:00
-
Seegarten, Heidelberg 11:48:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 11:49:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 11:55:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 11:56:00
-
Peterskirche, Heidelberg 11:57:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 11:58:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 11:59:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 12:01:00
-
Altstadt, Heidelberg 12:02:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 12:05:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 12:07:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 12:08:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 12:09:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 12:10:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 12:11:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 12:12:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 12:14:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 12:16:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 12:17:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 12:18:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 12:19:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 12:20:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 12:21:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 12:22:00