Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 09:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 09:45:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 09:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 09:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 09:55:00
-
Mannheim Hbf 10:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 10:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 10:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 10:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 10:16:00
-
Limburgerhof 10:19:00
-
Schifferstadt 10:23:00
-
Schifferstadt Süd 10:26:00
-
Speyer Nord-West 10:30:00
-
Speyer Hbf 10:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 10:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 10:37:00
-
Lingenfeld 10:41:00
-
Germersheim 10:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 10:51:00
-
Rheinsheim 10:54:00
-
Philippsburg(Baden) 10:58:00
-
Huttenheim 11:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 11:06:00
-
Graben-Neudorf 11:08:00
-
Karlsdorf 11:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 11:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 11:17:00
-
Bruchsal 11:20:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 09:50:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 09:51:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 09:52:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 09:53:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 09:54:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 09:56:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 09:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 09:58:00
-
Rot-Malsch 10:01:00
-
Bad Schönborn-Kronau 10:04:00
-
Bad Schönborn Süd 10:06:00
-
Stettfeld-Weiher 10:09:00
-
Ubstadt-Weiher 10:11:00
-
Bruchsal 10:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 10:18:00
-
Untergrombach 10:21:00
-
Weingarten(Baden) 10:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 10:30:00
-
Karlsruhe Hbf 10:36:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 09:55:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 09:56:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 09:57:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 09:59:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 10:00:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 10:01:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 10:02:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 10:03:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 10:04:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 10:05:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 10:06:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 10:08:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 10:12:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 10:17:00
-
Seegarten, Heidelberg 10:18:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 10:19:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 10:26:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 10:27:00
-
Peterskirche, Heidelberg 10:28:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 10:29:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 10:30:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 10:32:00
-
Altstadt, Heidelberg 10:33:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 10:35:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 10:37:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 10:38:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 10:39:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 10:40:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 10:41:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 10:42:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 10:44:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 10:45:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 10:46:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 10:47:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 10:48:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 10:49:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 10:50:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 10:51:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 10:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 10:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 10:19:00
-
Mannheim Hbf 10:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 10:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 10:35:00
-
Limburgerhof 10:41:00
-
Schifferstadt 10:46:00
-
Schifferstadt Süd 10:50:00
-
Speyer Nord-West 10:54:00
-
Speyer Hbf 10:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 11:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 11:02:00
-
Lingenfeld 11:05:00
-
Germersheim 11:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 11:16:00
-
Sondernheim 11:19:00
-
Bellheim Bf 11:25:00
-
Rülzheim Bf 11:28:00
-
Rheinzabern Bf 11:31:00
-
Jockgrim Bf 11:35:00
-
Wörth(Rhein) 11:40:00
-
Karlsruhe Hbf 11:50:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 10:20:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 10:21:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 10:22:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 10:23:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 10:24:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 10:26:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 10:34:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 10:35:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 10:36:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 10:36:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 10:37:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 10:38:00