Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg.
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 05:09:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 05:10:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 05:12:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 05:13:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 05:16:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 05:20:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 05:21:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 05:22:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 05:23:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 05:24:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 05:25:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Wiesloch-Walldorf 05:26:00
-
Rot-Malsch 05:30:00
-
Bad Schönborn-Kronau 05:32:00
-
Bad Schönborn Süd 05:35:00
-
Stettfeld-Weiher 05:37:00
-
Ubstadt-Weiher 05:39:00
-
Bruchsal 05:43:00
-
Untergrombach 05:47:00
-
Weingarten(Baden) 05:50:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:55:00
-
Karlsruhe Hbf 05:59:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 05:22:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 05:23:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 05:25:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 05:27:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 05:28:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 05:29:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 05:30:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 05:31:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 05:33:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 05:34:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 05:35:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 05:37:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 05:41:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 05:44:00
-
Seegarten, Heidelberg 05:46:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 05:48:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 05:51:00
-
Stadthalle, Heidelberg 05:52:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 05:53:00
-
Universitätsplatz, Heidelberg 05:55:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 05:35:00
-
Wiesloch-Walldorf 05:47:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 05:29:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 05:30:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 05:32:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 05:33:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 05:36:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 05:40:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 05:41:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 05:42:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 05:43:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 05:44:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 05:45:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 05:33:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 05:38:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 05:42:00
-
Mannheim-Seckenheim 05:45:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 05:47:00
-
Mannheim Hbf 05:52:00