Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Wiesloch-Walldorf.
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 08:49:00
-
Wiesloch-Walldorf 08:54:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 08:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 08:58:00
-
Rot-Malsch 09:01:00
-
Bad Schönborn-Kronau 09:04:00
-
Bad Schönborn Süd 09:06:00
-
Stettfeld-Weiher 09:09:00
-
Ubstadt-Weiher 09:11:00
-
Bruchsal 09:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 09:18:00
-
Untergrombach 09:21:00
-
Weingarten(Baden) 09:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 09:30:00
-
Karlsruhe Hbf 09:36:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 09:01:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 09:02:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 09:03:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 09:05:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 09:07:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 09:08:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 09:09:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 09:10:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 09:11:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 09:13:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 09:14:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 09:15:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 09:17:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 09:21:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 09:24:00
-
Seegarten, Heidelberg 09:26:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 09:28:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 09:31:00
-
Stadthalle, Heidelberg 09:32:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 09:33:00
-
Universitätsplatz, Heidelberg 09:35:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 09:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 09:15:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 09:19:00
-
Mannheim Hbf 09:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 09:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 09:35:00
-
Limburgerhof 09:41:00
-
Schifferstadt 09:46:00
-
Schifferstadt Süd 09:50:00
-
Speyer Nord-West 09:54:00
-
Speyer Hbf 09:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 10:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 10:02:00
-
Lingenfeld 10:05:00
-
Germersheim 10:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 10:16:00
-
Sondernheim 10:19:00
-
Bellheim Bf 10:25:00
-
Rülzheim Bf 10:28:00
-
Rheinzabern Bf 10:31:00
-
Jockgrim Bf 10:35:00
-
Wörth(Rhein) 10:40:00
-
Karlsruhe Hbf 10:50:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 09:09:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 09:10:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 09:12:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 09:13:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 09:16:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 09:20:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 09:21:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 09:22:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 09:23:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 09:24:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 09:25:00