Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Rohrbach Süd, Heidelberg.
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 12:51:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 12:52:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 12:53:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 12:54:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 12:55:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 12:57:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 12:54:00
-
Wiesloch-Walldorf 12:58:00
-
Rot-Malsch 13:01:00
-
Bad Schönborn-Kronau 13:04:00
-
Bad Schönborn Süd 13:06:00
-
Stettfeld-Weiher 13:09:00
-
Ubstadt-Weiher 13:11:00
-
Bruchsal 13:15:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 13:18:00
-
Untergrombach 13:21:00
-
Weingarten(Baden) 13:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 13:30:00
-
Karlsruhe Hbf 13:36:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 12:54:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 12:55:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 12:56:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 12:58:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 12:59:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 13:00:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 13:01:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 13:02:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 13:03:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 13:04:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 13:05:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 13:07:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 13:11:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 13:16:00
-
Seegarten, Heidelberg 13:17:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 13:18:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 13:26:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 13:27:00
-
Peterskirche, Heidelberg 13:28:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 13:29:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 13:30:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 13:32:00
-
Altstadt, Heidelberg 13:33:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 13:36:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 13:38:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 13:39:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 13:40:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 13:42:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 13:43:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 13:44:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 13:46:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 13:48:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 13:49:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 13:50:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 13:51:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 13:52:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 13:53:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 13:54:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 13:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 13:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 13:20:00
-
Mannheim Hbf 13:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 13:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 13:35:00
-
Limburgerhof 13:41:00
-
Schifferstadt 13:46:00
-
Schifferstadt Süd 13:50:00
-
Speyer Nord-West 13:54:00
-
Speyer Hbf 13:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 14:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 14:02:00
-
Lingenfeld 14:05:00
-
Germersheim 14:09:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 13:21:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 13:22:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 13:23:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 13:24:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 13:25:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 13:27:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 13:35:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 13:36:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 13:37:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 13:38:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 13:38:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 13:39:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 13:24:00
-
Wiesloch-Walldorf 13:28:00
-
Rot-Malsch 13:31:00
-
Bad Schönborn-Kronau 13:34:00
-
Bad Schönborn Süd 13:36:00
-
Stettfeld-Weiher 13:39:00
-
Ubstadt-Weiher 13:41:00
-
Bruchsal 13:45:00
-
Karlsruhe-Durlach 13:54:00
-
Karlsruhe Hbf 14:00:00