Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Homburg(Saar)Hbf.
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 04:03:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 04:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 04:20:00
-
Mannheim-Seckenheim 04:22:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 04:25:00
-
Mannheim Hbf 04:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 04:32:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 04:35:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 04:39:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 04:41:00
-
Limburgerhof 04:44:00
-
Schifferstadt 04:48:00
-
Böhl-Iggelheim 04:52:00
-
Haßloch(Pfalz) 04:55:00
-
Neustadt-Böbig 05:00:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 05:03:00
-
Lambrecht(Pfalz) 05:11:00
-
Neidenfels 05:14:00
-
Weidenthal 05:19:00
-
Frankenstein(Pfalz) 05:22:00
-
Hochspeyer 05:27:00
-
Kaiserslautern Hbf 05:33:00
-
Kennelgarten 05:37:00
-
Vogelweh 05:39:00
-
Einsiedlerhof 05:42:00
-
Kindsbach 05:45:00
-
Landstuhl 05:48:00
-
Hauptstuhl 05:53:00
-
Bruchmühlbach-Miesau 05:56:00
-
Homburg(Saar)Hbf 06:06:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 04:09:00
-
Wiesloch-Walldorf 04:13:00
-
Rot-Malsch 04:16:00
-
Bad Schönborn-Kronau 04:19:00
-
Bad Schönborn Süd 04:21:00
-
Stettfeld-Weiher 04:23:00
-
Ubstadt-Weiher 04:27:00
-
Bruchsal 04:30:00
-
Untergrombach 04:34:00
-
Weingarten(Baden) 04:37:00
-
Karlsruhe-Durlach 04:42:00
-
Karlsruhe Hbf 04:48:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 04:44:00
-
Wiesloch-Walldorf 04:48:00
-
Rot-Malsch 04:51:00
-
Bad Schönborn-Kronau 04:54:00
-
Bad Schönborn Süd 04:56:00
-
Stettfeld-Weiher 04:59:00
-
Ubstadt-Weiher 05:01:00
-
Bruchsal 05:05:00
-
Karlsruhe-Durlach 05:16:00
-
Karlsruhe Hbf 05:22:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 04:58:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 05:02:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 05:03:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 05:05:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 05:07:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 05:08:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 05:09:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 05:10:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 05:11:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 05:13:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 05:14:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 05:15:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 05:17:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 05:21:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 05:24:00
-
Seegarten, Heidelberg 05:26:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 05:28:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 05:31:00
-
Stadthalle, Heidelberg 05:32:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 05:33:00
-
Universitätsplatz, Heidelberg 05:35:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 05:09:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 05:10:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 05:11:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 05:12:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 05:13:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 05:16:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 05:20:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 05:21:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 05:22:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 05:23:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 05:24:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 05:25:00