Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Universitätsplatz, Heidelberg.
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 13:22:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 13:23:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 13:25:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 13:27:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 13:28:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 13:29:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 13:30:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 13:31:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 13:33:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 13:34:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 13:35:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 13:37:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 13:41:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 13:44:00
-
Seegarten, Heidelberg 13:46:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 13:48:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 13:51:00
-
Stadthalle, Heidelberg 13:52:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 13:53:00
-
Universitätsplatz, Heidelberg 13:55:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 13:25:00
-
Wiesloch-Walldorf 13:29:00
-
Rot-Malsch 13:32:00
-
Bad Schönborn-Kronau 13:35:00
-
Bad Schönborn Süd 13:37:00
-
Stettfeld-Weiher 13:40:00
-
Ubstadt-Weiher 13:42:00
-
Bruchsal 13:46:00
-
Karlsruhe-Durlach 13:55:00
-
Karlsruhe Hbf 14:00:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 13:29:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 13:30:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 13:32:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 13:33:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 13:36:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 13:40:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 13:41:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 13:42:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 13:43:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 13:44:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 13:45:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 13:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 13:46:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 13:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 13:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 13:55:00
-
Mannheim Hbf 14:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 14:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 14:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 14:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 14:16:00
-
Limburgerhof 14:19:00
-
Schifferstadt 14:23:00
-
Schifferstadt Süd 14:26:00
-
Speyer Nord-West 14:30:00
-
Speyer Hbf 14:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 14:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 14:37:00
-
Lingenfeld 14:41:00
-
Germersheim 14:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 14:51:00
-
Rheinsheim 14:54:00
-
Philippsburg(Baden) 14:58:00
-
Huttenheim 15:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 15:06:00
-
Graben-Neudorf 15:08:00
-
Karlsdorf 15:13:00
-
Bruchsal Am Mantel 15:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 15:18:00
-
Bruchsal 15:20:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 13:42:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 13:43:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 13:45:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 13:47:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 13:48:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 13:49:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 13:50:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 13:51:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 13:53:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 13:54:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 13:55:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 13:57:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 14:01:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 14:04:00
-
Seegarten, Heidelberg 14:06:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 14:08:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 14:11:00
-
Stadthalle, Heidelberg 14:12:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 14:13:00
-
Universitätsplatz, Heidelberg 14:15:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 13:47:00
-
Wiesloch-Walldorf 13:52:00