Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 19:41:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 19:46:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 19:50:00
-
Mannheim-Seckenheim 19:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 19:55:00
-
Mannheim Hbf 20:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 20:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 20:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 20:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 20:15:00
-
Limburgerhof 20:19:00
-
Schifferstadt 20:23:00
-
Schifferstadt Süd 20:26:00
-
Speyer Nord-West 20:30:00
-
Speyer Hbf 20:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 20:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 20:37:00
-
Lingenfeld 20:41:00
-
Germersheim 20:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 20:51:00
-
Rheinsheim 20:54:00
-
Philippsburg(Baden) 20:58:00
-
Huttenheim 21:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 21:06:00
-
Graben-Neudorf 21:09:00
-
Karlsdorf 21:14:00
-
Bruchsal Am Mantel 21:16:00
-
Bruchsal Sportzentrum 21:18:00
-
Bruchsal 21:21:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 19:48:00
-
Wiesloch-Walldorf 19:53:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 19:53:00
-
Wiesloch-Walldorf 19:57:00
-
Rot-Malsch 20:01:00
-
Bad Schönborn-Kronau 20:04:00
-
Bad Schönborn Süd 20:06:00
-
Stettfeld-Weiher 20:08:00
-
Ubstadt-Weiher 20:10:00
-
Bruchsal 20:14:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 20:18:00
-
Untergrombach 20:21:00
-
Weingarten(Baden) 20:24:00
-
Karlsruhe-Durlach 20:30:00
-
Karlsruhe Hbf 20:36:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 19:53:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 19:54:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 19:55:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 19:56:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 19:57:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 19:59:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 20:03:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 20:04:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 20:05:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 20:06:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 20:07:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 20:08:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 20:06:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 20:07:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 20:08:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 20:11:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 20:12:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 20:13:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 20:14:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 20:15:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 20:16:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 20:17:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 20:18:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 20:20:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 20:24:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 20:27:00
-
Seegarten, Heidelberg 20:28:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 20:29:00
-
Gaisbergstraße, Heidelberg 20:35:00
-
Friedrich-Ebert-Platz, Heidelberg 20:36:00
-
Peterskirche, Heidelberg 20:37:00
-
Oberer Fauler Pelz, Heidelberg 20:38:00
-
Rathaus/Bergbahn, Heidelberg 20:39:00
-
Neckarmünzplatz, Heidelberg 20:41:00
-
Altstadt, Heidelberg 20:42:00
-
Schlierbach Hausackerweg, Heidelberg 20:45:00
-
Schlierbach Rombachweg, Heidelberg 20:47:00
-
Schlierbach Jägerhaus, Heidelberg 20:48:00
-
Schlierbach Adler-Überfahrt, Heidelberg 20:49:00
-
Schlierbach Bahnhof, Heidelberg 20:50:00
-
Ziegelhausen Kleingemünder Straße Ost, Heidelberg 20:51:00
-
Ziegelhausen Textilmuseum, Heidelberg 20:52:00
-
Ziegelhausen Neckarschule, Heidelberg 20:54:00
-
Ziegelhausen Steinbacher Tal, Heidelberg 20:56:00
-
Ziegelhausen Mühldamm, Heidelberg 20:57:00
-
Ziegelhausen Fürstendamm, Heidelberg 20:58:00
-
Ziegelhausen Kreuzgrundweg, Heidelberg 20:59:00
-
Ziegelhausen Rainweg, Heidelberg 21:00:00
-
Ziegelhausen Mittlerer Rainweg, Heidelberg 21:01:00
-
Ziegelhausen Köpfel, Heidelberg 21:02:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 20:11:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 20:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 20:19:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 20:25:00
-
Mannheim Hbf 20:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 20:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 20:36:00
-
Limburgerhof 20:42:00
-
Schifferstadt 20:46:00
-
Schifferstadt Süd 20:49:00
-
Speyer Nord-West 20:54:00
-
Speyer Hbf 20:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 21:00:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 21:02:00
-
Lingenfeld 21:05:00
-
Germersheim 21:09:00