Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Karlsruhe Hbf.
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 00:50:00
-
Wiesloch-Walldorf 00:54:00
-
Rot-Malsch 00:57:00
-
Bad Schönborn-Kronau 01:00:00
-
Bad Schönborn Süd 01:02:00
-
Stettfeld-Weiher 01:05:00
-
Ubstadt-Weiher 01:07:00
-
Bruchsal 01:12:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 01:15:00
-
Untergrombach 01:17:00
-
Weingarten(Baden) 01:21:00
-
Karlsruhe-Durlach 01:26:00
-
Karlsruhe Hbf 01:31:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 00:55:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 00:59:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 01:04:00
-
Mannheim-Seckenheim 01:07:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 01:10:00
-
Mannheim Hbf 01:14:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 01:20:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 01:22:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 01:26:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 01:28:00
-
Limburgerhof 01:31:00
-
Schifferstadt 01:35:00
-
Böhl-Iggelheim 01:40:00
-
Haßloch(Pfalz) 01:44:00
-
Neustadt-Böbig 01:50:00
-
Neustadt(Weinstr)Hbf 01:53:00
-
Lambrecht(Pfalz) 02:00:00
-
Neidenfels 02:04:00
-
Weidenthal 02:10:00
-
Frankenstein(Pfalz) 02:14:00
-
Hochspeyer 02:20:00
-
Kaiserslautern Hbf 02:27:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 01:07:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 01:08:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 01:09:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 01:10:00
-
Rohrbach Baden-Badener Straße, Heidelberg 01:11:00
-
Rohrbach Fabrikstraße, Heidelberg 01:12:00
-
Rohrbach Quartier Am Turm, Heidelberg 01:13:00
-
Rohrbach Im Bosseldorn, Heidelberg 01:14:00
-
Südstadt Marlene-Dietrich-Platz, Heidelberg 01:16:00
-
Mark-Twain-Center, Heidelberg 01:19:00
-
Berthold-Mogel-Straße, Heidelberg 01:20:00
-
Feuerbachstraße, Heidelberg 01:21:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 01:25:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 01:26:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 01:28:00
-
Seegarten, Heidelberg 01:29:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 01:30:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 01:10:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 01:11:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 01:12:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 01:13:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 01:14:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 01:15:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 01:16:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 01:19:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 01:20:00
-
Kirchheim Messplatz, Heidelberg 01:21:00
-
Rudolf-Diesel-Straße, Heidelberg 01:22:00
-
Bahnstadt Schwetzinger Terrasse, Heidelberg 01:24:00
-
Bahnstadt Hauptbahnhof Süd, Heidelberg 01:25:00
-
Czernybrücke, Heidelberg 01:27:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 01:29:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 01:37:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 01:38:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 01:39:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 01:40:00
-
Rohrbach Baden-Badener Straße, Heidelberg 01:41:00
-
Rohrbach Fabrikstraße, Heidelberg 01:42:00
-
Rohrbach Quartier Am Turm, Heidelberg 01:43:00
-
Rohrbach Im Bosseldorn, Heidelberg 01:44:00
-
Südstadt Marlene-Dietrich-Platz, Heidelberg 01:46:00
-
Mark-Twain-Center, Heidelberg 01:49:00
-
Berthold-Mogel-Straße, Heidelberg 01:50:00
-
Feuerbachstraße, Heidelberg 01:51:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 01:55:00
-
Stadtwerke, Heidelberg 01:56:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 01:58:00
-
Seegarten, Heidelberg 01:59:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 02:00:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 01:47:00
-
Wiesloch-Walldorf 01:51:00
-
Rot-Malsch 01:56:00
-
Bad Schönborn-Kronau 01:58:00
-
Bad Schönborn Süd 02:01:00
-
Stettfeld-Weiher 02:03:00
-
Ubstadt-Weiher 02:05:00
-
Bruchsal 02:10:00
-
Bruchsal Bildungszentrum 02:12:00
-
Untergrombach 02:15:00
-
Weingarten(Baden) 02:18:00
-
Karlsruhe-Durlach 02:23:00
-
Karlsruhe Hbf 02:29:00