Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Universitätsplatz, Heidelberg.
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 12:22:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 12:23:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 12:25:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 12:27:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 12:28:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 12:29:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 12:30:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 12:31:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 12:33:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 12:34:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 12:35:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 12:37:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 12:41:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 12:44:00
-
Seegarten, Heidelberg 12:46:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 12:48:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 12:51:00
-
Stadthalle, Heidelberg 12:52:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 12:53:00
-
Universitätsplatz, Heidelberg 12:55:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 12:24:00
-
Wiesloch-Walldorf 12:28:00
-
Rot-Malsch 12:32:00
-
Bad Schönborn-Kronau 12:35:00
-
Bad Schönborn Süd 12:37:00
-
Stettfeld-Weiher 12:39:00
-
Ubstadt-Weiher 12:42:00
-
Bruchsal 12:45:00
-
Karlsruhe-Durlach 12:54:00
-
Karlsruhe Hbf 13:00:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 12:29:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 12:30:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 12:32:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 12:33:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 12:36:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 12:40:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 12:41:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 12:42:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 12:43:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 12:44:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 12:45:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 12:39:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 12:42:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 12:48:00
-
Mannheim-Seckenheim 12:53:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 12:55:00
-
Mannheim Hbf 13:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 13:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 13:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 13:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 13:16:00
-
Limburgerhof 13:19:00
-
Schifferstadt 13:23:00
-
Schifferstadt Süd 13:26:00
-
Speyer Nord-West 13:30:00
-
Speyer Hbf 13:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 13:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 13:37:00
-
Lingenfeld 13:41:00
-
Germersheim 13:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 13:51:00
-
Rheinsheim 13:54:00
-
Philippsburg(Baden) 13:58:00
-
Huttenheim 14:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 14:06:00
-
Graben-Neudorf 14:09:00
-
Karlsdorf 14:14:00
-
Bruchsal Am Mantel 14:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 14:18:00
-
Bruchsal 14:21:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 12:42:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 12:43:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 12:45:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 12:47:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 12:48:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 12:49:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 12:50:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 12:51:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 12:53:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 12:54:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 12:55:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 12:57:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 13:01:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 13:04:00
-
Seegarten, Heidelberg 13:06:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 13:08:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 13:11:00
-
Stadthalle, Heidelberg 13:12:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 13:13:00
-
Universitätsplatz, Heidelberg 13:15:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 12:47:00
-
Wiesloch-Walldorf 12:52:00