Kirchheim/Rohrbach in Heidelberg
Hardtstrasse 1,
69124Heidelberg
The next departure is direction Mannheim Hbf.
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 14:12:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 14:16:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 14:20:00
-
Mannheim Hbf 14:29:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 14:33:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 14:35:00
-
Limburgerhof 14:41:00
-
Schifferstadt 14:46:00
-
Schifferstadt Süd 14:50:00
-
Speyer Nord-West 14:54:00
-
Speyer Hbf 14:56:00
-
Berghausen(Pfalz) 14:59:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 15:01:00
-
Lingenfeld 15:05:00
-
Germersheim 15:09:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 15:14:00
-
Sondernheim 15:17:00
-
Bellheim Bf 15:22:00
-
Rülzheim Bf 15:25:00
-
Rülzheim Freizeitzentrum 15:27:00
-
Rheinzabern Bf 15:30:00
-
Rheinzabern Alte Römerstraße 15:32:00
-
Jockgrim Bf 15:34:00
-
Wörth(Rhein) 15:40:00
-
Karlsruhe Hbf 15:50:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 14:16:00
-
Neu-Edingen/Friedrichsfeld 14:23:00
-
Ladenburg 14:35:00
-
Heddesheim/Hirschberg 14:40:00
-
Weinheim-Lützelsachsen 14:43:00
-
Weinheim(Bergstr)Hbf 14:46:00
-
Weinheim-Sulzbach 14:49:00
-
Hemsbach 14:51:00
-
Laudenbach(Bergstr) 14:54:00
-
Heppenheim(Bergstr) 14:57:00
-
Bensheim 15:00:00
-
Bensheim-Auerbach 15:03:00
-
Zwingenberg(Bergstr) 15:06:00
-
Hähnlein-Alsbach 15:08:00
-
Bickenbach(Bergstr) 15:11:00
-
Darmstadt-Eberstadt 15:17:00
-
Darmstadt Süd 15:21:00
-
Darmstadt Hbf 15:28:00
-
Langen(Hess) 15:38:00
-
Frankfurt(Main)Hbf 15:48:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Kirchheim Hagellachstraße, Heidelberg 14:22:00
-
Kirchheim Obere Seegasse, Heidelberg 14:23:00
-
Kirchheim Rathaus, Heidelberg 14:25:00
-
Kirchheim Alfred-Jost-Straße, Heidelberg 14:27:00
-
Kirchheim Mathilde-Vogt-Haus, Heidelberg 14:28:00
-
Kirchheim Pleikartsförster Straße, Heidelberg 14:29:00
-
Kirchheim Königsberger Straße, Heidelberg 14:30:00
-
Kirchheim Gregor-Mendel-Realschule, Heidelberg 14:31:00
-
Kirchheim Harbigweg, Heidelberg 14:33:00
-
Innovation Park (hip), Heidelberg 14:34:00
-
Mary-Somerville-Platz (hip), Heidelberg 14:35:00
-
Montpellierbrücke, Heidelberg 14:37:00
-
Hauptbahnhof, Heidelberg 14:41:00
-
Stadtbücherei, Heidelberg 14:44:00
-
Seegarten, Heidelberg 14:46:00
-
Bismarckplatz, Heidelberg 14:48:00
-
St. Vincentius-Krankenhaus, Heidelberg 14:51:00
-
Stadthalle, Heidelberg 14:52:00
-
Marstallstraße, Heidelberg 14:53:00
-
Universitätsplatz, Heidelberg 14:55:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
St Ilgen-Sandhausen 14:24:00
-
Wiesloch-Walldorf 14:28:00
-
Rot-Malsch 14:32:00
-
Bad Schönborn-Kronau 14:35:00
-
Bad Schönborn Süd 14:37:00
-
Stettfeld-Weiher 14:39:00
-
Ubstadt-Weiher 14:41:00
-
Bruchsal 14:47:00
-
Karlsruhe-Durlach 14:55:00
-
Karlsruhe Hbf 15:00:00
Route:
-
Kirchheim Rohrbach Bahnhof, Heidelberg
-
Rohrbach Erlenweg, Heidelberg 14:29:00
-
Rohrbach Rastatter Straße West, Heidelberg 14:30:00
-
Rohrbach Rastatter Straße, Heidelberg 14:31:00
-
Rohrbach Kolbenzeil, Heidelberg 14:32:00
-
Rohrbach Freiburger Straße, Heidelberg 14:33:00
-
Rohrbach Süd, Heidelberg 14:36:00
-
Emmertsgrund Mombertplatz, Heidelberg 14:40:00
-
Emmertsgrund Otto-Hahn-Straße, Heidelberg 14:41:00
-
Emmertsgrund Forum, Heidelberg 14:42:00
-
Emmertsgrund Augustinum, Heidelberg 14:43:00
-
Emmertsgrund Jaspersstraße, Heidelberg 14:44:00
-
Emmertsgrund Endstelle, Heidelberg 14:45:00
Route:
-
Heidelberg-Kirchheim/Rohrbach
-
Heidelberg Hbf 14:39:00
-
Heidelberg-Pfaffengrund/Wieblingen 14:42:00
-
Mannheim-Friedrichsfeld Süd 14:47:00
-
Mannheim-Seckenheim 14:52:00
-
Mannheim ARENA/Maimarkt 14:55:00
-
Mannheim Hbf 15:01:00
-
Ludwigshafen(Rhein) Mitte 15:06:00
-
Ludwigshafen(Rh)Hbf 15:09:00
-
Ludwigshafen-Mundenheim 15:12:00
-
Ludwigshafen-Rheingönheim 15:16:00
-
Limburgerhof 15:19:00
-
Schifferstadt 15:23:00
-
Schifferstadt Süd 15:26:00
-
Speyer Nord-West 15:30:00
-
Speyer Hbf 15:32:00
-
Berghausen(Pfalz) 15:35:00
-
Heiligenstein(Pfalz) 15:37:00
-
Lingenfeld 15:41:00
-
Germersheim 15:45:00
-
Germersheim Mitte/Rhein 15:51:00
-
Rheinsheim 15:54:00
-
Philippsburg(Baden) 15:58:00
-
Huttenheim 16:03:00
-
Graben-Neudorf Nord 16:06:00
-
Graben-Neudorf 16:09:00
-
Karlsdorf 16:14:00
-
Bruchsal Am Mantel 16:15:00
-
Bruchsal Sportzentrum 16:18:00
-
Bruchsal 16:22:00